بازی Pathfinder: Wrath of the Righteous معرفی شد

۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

بازی Pathfinder: Kingmaker پس از انتشار دارای مشکلات عدیده‌ای بود، اما شرکت سازنده یعنی اُلکَت گیمز (Owlcat Games) توانست توسط انتشار به‌روزرسانی‌هایی مشکلات را برطرف، و این بازی را احیا کند. حال به تازگی این شرکت نسخه‌ای جدیدی از این سری با نام Pathfinder: Wrath of the Righteous را معرفی کرده است و وقایع این نسخه کماکان در Golarion و قسمت کامل جدیدی تحت عنوان Worldwound که آکنده از شیاطین است، اتفاق خواهد افتاد.

امکان دارد نام این نسخه برای تعدادی از بازی‌بازان آشنا باشد زیرا بر اساس یک بازی نقش‌آفرینی رومیزی با همین نام ساخته شده است. الکساندر میشولین (Alexander Mishulin)، کارگردان هنری شرکت اُلکَت گیمز، در مصاحبه‌ای اذعان کرده است علاوه بر چهره‌ها و داستان‌های آشنای نسخه رومیزی، ما شاهد شخصیت‌ها و داستان‌های جدیدی نیز خواهیم بود.در این نسخه بازی‌بازان می‌توانند از دو کلاس شخصیتی جدید به نام Witch و Oracle استفاده کنند و هم‌چنین سیستم پیشرفت بازی اجازه انتخاب کردن شخصیت‌های اسطوره ای مانند Lichها و فرشتگان و شخصی‌سازی را به بازی‌باز خواهد داد.

جزییات پیرامون کلاس‌های شخصیتی دیگر همزمان با اعلام تاریخ انتشار بازی منتشر خواهد شد. سازندگان این نسخه اعلام کرده اند در ساخت این دنباله به تجربه‌ی نسخه قبلی اهمیت خواهند داد.

ما از نسخه Pathfinder: Kingmaker درس های زیادی آموخته‌ایم و تمام تلاش خود را خواهیم کرد که یک بازی کاملا بهینه شده عرضه کنیم. مسائل خیلی زیادی در بازی وجود خواهد داشت که بازی‌باز مجبور به تصمیم‌گیری پیرامون آن‌هاست. البته پیش‌بینی نتیجه‌ی این تصمیمات برای بازی‌باز سخت خواهد بود. برای مثال یکی از این تصمیمات ۲۰ الی ۳۰ ساعت از گیم‌پلی بازی را خواهد کاست.

اقای میشولین اعلام کردند که تیم طراحی مراحل این بازی از ابزارهای بیشتری برخوردار شده‌اند و او مطمئن است بازی‌بازان از دنبال کردن تمام مراحل بازی لذت خواهند برد.

ما می‌خواهیم در این بازی تجربه‌ای ترکیب شده از بهترین بخش‌های یک بازی استراتژیک و یک بازی RPG را به مخاطب عرضه کنیم. داستان Wrath of the Righteous اندکی عمیق‌تر و دارای ارتباطی بهتر و مناسب‌تر با گیم‌پلی خواهد بود. البته ما برای لذتبخش‌تر کردن تجربه این بازی نظرات طرفداران را مدنظر قرار خواهیم داد.

به نظر می‌رسد همانند نسخه قبلی این بازی، Wrath of the Righteous نیز از طریق سرویس Early Access فروشگاه استیم در دسترس علاقه مندان قرار بگیرد. طرفداران این سری می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با  وب‌سایت گیمفا همراه باشند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید