مجسمه‌ای جدید از شخصیت ینیفر در بازی Witcher 3 به فروش می‌رسد

۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

اگر از طرفداران شخصیت ینیفر (Yennefer) در سری بازی‌های Witcher هستید، مجسمه‌ای بسیار زیبا از این شخصیت ساخته شده است که شما می‌توانید در ادامه‌ی مطلب در این رابطه مطالعه کنید.

بگذارید یک حساب سرانگشتی کنیم؛ سریالی که از روی مجموعه‌ی Witcher ساخته شده است، به زودی منتشر خواهد شد و بازی Witcher 3 به تازگی برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه شده است. هیچ موقعیتی بهتر از اکنون نیست تا دوباره آتش علاقه‌ی طرفداران این مجموعه سر به فلک بکشد. Witcher 3 شاید در سال ۲۰۱۵ عرضه شده باشد، ولی یاد و خاطرات آن تا سال‌های سال در ذهن بازی‌بازان باقی خواهد ماند. ماجراجویی‌های گرگ سپید از کنسولی به کنسول دیگر، از یک صنعت به صنعت دیگر و از نسلی به نسل دیگر منتقل می‌شود، ولی هیچ‌گاه از بین نخواهد رفت.

به تازگی مجسمه‌ای بسیار جالب و دیدنی از شخصیت فرعی ولی بسیار مهم ینیفر ساخته شده است که ظاهر دوم او را در طول بازی نشان می‌دهد. جالب است که بدانید این پوشش برای شخصیت ینیفر در بازی به صورت کاملا رایگان در دسترس همگان قرار دارد. اگر علاقه دارید تا کمی بیشتر هزینه کنید، شما می‌توانید در کنار ینیفر، مجسمه‌ای از شخصیت Uma نیز داشته باشید. دقت در جزئیات در ساخت این مجسمه بیداد می‌کند؛ شاهد رنگ مورد علاقه‌ی ینیفر، یعنی مشکی، برای لباس او هستیم و کافی است تا به طراحی لبه‌های لباس او و تزیینات موجود برروی آن دقت کنید تا متوجه شوید که سازندگان چه اهمیت زیادی به نکات ریز مجسمه داده‌اند. در رابطه با قیمت نیز اصلا نگران نباشید، شما می‌توانید این مجسمه را با قیمت بسیار عالی ۷۹۹ دلار خریداری کنید!

در قسمت زیر نیز تصویر رسمی منتشر شده از این مجسمه را مشاهده می‌کنید.

شما می‌توانید نقد و بررسی بازی اصلی را در این نشانی، نقد بسته‌ی الحاقی اول را از اینجا و نقد و بررسی کامل بسته‌ی الحاقی سوم این بازی تحت عنوان بدرود گرگ سپید… بدرود | نقد و بررسی بسته الحاقی Blood and Wine بازی The witcher 3 را مطالعه کنید. همچنین در صورتی که هنوز نسخه‌ی کنسول نینتندو سوییچ این بازی را خریداری نکرده‌اید، می‌توانید نقد و بررسی کامل این بازی را در همه جا با گرگ سفید | نقد و بررسی The Witcher 3: Complete Edition نسخه سوئیچ مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید