شایعه: عنوان Star Wars Battlefront 2: Celebration Edition طی دو روز آتی منتشر خواهد شد

۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۵

می‌توان سال جاری را به نوعی متعلق به سری Star Wars دانست. این روزها به هر سایت خبری-تحلیلی که سر بزنید محال است به خبری مرتبط با این غول صنعت سینما و بازی‌های ویدئویی برنخورید.

علاوه بر سریال The Mandalorian که از شبکه‌ی Disney+ پخش می‌شود، شرکت EA نیز عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order را در ماه گذشته به بازار عرضه کرد که بازخوردهای مثبتی را در پی داشت. فیلم Star Wars: Rise of the Skywalker هم در آینده‌ای نزدیک در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد. علاوه‌ بر همه‌ی این‌ها، کمپانی EA قصد دارد نسخه‌ای جدید از عنوان Star Wars Battlefront 2، ساخته‌ی استودیوی DICE را در آینده وارد بازار کند.

بر اساس اخبار فاش شده توسط وب‌سایت True Achievments، عنوان Star Wars Battlefront 2: Celebration Edition قرار است در طی دو روز آینده یعنی ۵ دسامبر (۱۴ آذرماه) برای همه‌ی پلتفرم‌های مقصد عرضه شود. گرچه هنوز اعلامیه‌ی رسمی شرکت EA منتشر نشده اما این خبر را می‌توان معتبر و قابل استناد دانست.

این بازی موارد و محتویات ذیل را شامل خواهد شد:

  • بازی اصلی، شامل همه‌ی به‌روزرسانی‌های منتشر شده
  • حضور بیش از ۲۵ شخصیت، شامل ۶ شخصیت Legendary، به علاوه‌ی شخصیت‌های Rey ،Finn و Kylo Ren اقتباس شده از فیلم Star Wars: Rise of the Skywalker
  • حضور بیش از ۱۲۵ نیروی Trooper
  • بیش از ۱۰۰ صداگذاری و دیالوگ جدید برای شخصیت‌های مختلف قهرمان و ضدقهرمان
  • بیش از ۷۰ مدل Victory Pose (ژست پیروزی) برای شخصیت‌های مختلف

اگرچه عنوان Star Wars Battlefront 2 در ابتدای عرضه به خاطر محتویات مرتبط با لوت باکس و … با انتقادات زیادی روبرو شد اما پشتیبانی مناسب DICE از این عنوان، ورق را تا حدودی به نفع بازی برگردانده است. عنوان Star Wars Battlefront 2 هم‌اکنون بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ،Xbox One و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این عنوان که توسط آقای حسین غزالی نوشته شده است را از این‌جا مطالعه کنید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید