جدیدترین به‌روزرسان Civilisation VI، نسخه‌ی نینتندو سوییچ آن را دچار مشکلی جدی کرده است

۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۵

نسخه‌ی نینتندو سوییچ Civilization 6 بدون شک یکی از بهترین رو‌ش‌های تجربه‌ی این بازی استراتژی تحسین شده است. اما متاسفانه جدیدترین به‌روزرسان این نسخه، پیروزی در مراحل طولانی بازی را غیر ممکن کرده است.

به گزارش یکی از کاربران وب‌سایت Nintendo Life با نام HeroponRiki، به‌روزرسان آخر Civilization 6 دارای یک باگ بسیار جدی است که به شما اجازه نمی‌دهد در بازی پیروز شوید. طبق بازخورد‌های بدست آمده، درست زمانی که می‌خواهید پیروزی را لمس کنید، این عنوان کرش می‌کند. این مشکل تقریباً همیشه خود را نشان می‌دهد و تاکنون چندین کاربر مختلف انجمن ردیت نیز این موضوع را گزارش داده‌اند.

این مشکل بسیار جدی بوده و تجربه‌ی لذت بخش این عنوان برروی نینتندو سوییچ را کاملاً از بین برده است. اولین گزارش‌های مربوط به این مشکل تقریباً هفته‌ی پیش منتشر شدند، اما اخیراً کاربران بیشتری از آن باخبر شده‌اند. با این حال، متاسفانه شرکت توکی گیمز (۲K Games) هنوز به این موضوع واکنش نشان نداده و بیانیه‌ای را منتشر نکرده است. ما به محض انتشار اطلاعات بیشتر، شما در جریان قرار خواهیم بود. اما با توجه به شرایط فعلی، اگر هنوز بازی خود را به‌روزرسانی نکرده‌اید، فعلاً دست نگه دارید تا این مشکل رفع شود.

اگر شما نیز با این باگ مواجه شده‌اید، لطفا تجربه‌ی خود را با ما به اشتراک بگذارید.

بازی Civilization VI هم‌اکنون برروی کنسول‌های نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، دستگاه‌های هوشمند مبتنی بر IOS و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید