Silent Hills ممکن بود در واقعیت برای بازیکنان ایمیل یا پیامک ارسال کند

۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۵

دوباره یک روز جدید و یک شایعه‌ی جدید درباره‌ی ‌Silent Hills. بازی‌ای که می‌توانست ترسناک‌ترین بازی تاریخ باشد اما متاسفانه چیزی بیش‌تر از یک دموی فوق‌العاده یعنی .P.T نصیبش نشد.

مطابق جدیدترین شایعه در مورد بازی کنسل شده‌ی هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، Silent Hills، نویسنده و کارگردان شناخته شده، آلانا پیرس (Alanah Pearce)، در پاسخ به توییتی که از او خواسته بود “چیزی در مورد Silent Hills فاش کن” گفت:

شنیده بودم که Silent Hills پیش از شروع بازی از شما می‌خواهد که یک تعهدنامه را امضا کنید چرا که بازی به نوعی با شخصیت واقعی شما (یعنی خارج از دنیای بازی) ارتباط برقرار خواهد کرد؛ مثلا از طریق ارسال ایمیل یا پیامک از طرف شخصیت‌های داخل بازی، حتی زمانی که شما مدتی است در خود بازی فعال نبوده‌اید.

درست خواندید. احتمالا در صورت انتشار این عنوان، نه تنها مجبور بودید تمام مدت داخل بازی ناله‌های منجمدکننده‌ی لیزا را تحمل کنید، بلکه باید در خارج بازی نیز منتظر دریافت پیامک‌ها و ایمیل‌هایش می‌بودید.

فکر می‌کنم تنها کاری که فعلا از دستمان بر می‌آید این است که بنشینیم و منتظر بمانیم تا ببینیم کدام یک از این ایده‌ها در بازی ترسناک جدید کوجیما حضور پیدا خواهد کرد.

هفته‌ی پیش بود که سازنده‌ی محبوب Death Stranding اعلام کرد که دوباره مشغول تماشای فیلم‌های ترسناک شده تا بتواند ترسناک‌ترین بازی ژانر وحشت را بسازد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید