نوای نوستالژی | نقدها و نمرات بازی Black Future ’88 منتشر شد

۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

بازی Black Future ’88، یک شوتر دو بعدی با حال و هوای سینث‌پانک است که با قول زنده کردن خاطرات خوب این ژانر در دهه هشتاد، به تازگی برای کنسول نینتندو سوئیچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شده است. در این بازی شما باید از یک برج که مدام تغییر شکل می‌دهد بالا بروید تا با رسیدن به بالاترین طبقه، صاحب دیوانه‌اش را پیش از منجفر شدن قلبتان، از بین ببرید. در این بازی می‌توانید توانایی‌های خود را ارتقا دهید تا از سیل بی‌وقفه تله‌های این برج، جان سالم به در ببرید. در ادامه نگاهی به برخی نقدها و نمرات این بازی می‌اندازیم:

God is a Geek 9/10

با وجود ازدیاد شوترهای دو بعدی کلاسیک در این روزها، Black Future ’88 باز هم شایسته‌ی توجه شما است و آنقدر ویژگی منحصر به فرد دارد که آن را در میان سایر‌ بازی‌ها، خاص جلوه دهد.

Hardcore Gamer 8/10

Black Future ’۸۸ با گیم‌پلی چفت و بست دار بازی در کنار ویژگی‌های جدید و منحصر به فرد آن، یک بازگشت درست و حسابی به بازی‌های آرکید دهه هشتاد است. شاید در هر نوبت بتوانید تنها ۱۸ دقیقه بازی کنید اما در آن ۱۸ دقیقه با دوز بالایی از اکشن سریع، موسیقی شگفت‌انگیز و مقدار زیادی اسلحه و مکانیک‌های گیم‌پلی رو‌به‌رو خواهید شد که به اندازه‌ی تلاش‌تان به شما پاداش خواهد داد. شاید در این بازی در دهه هشتاد گیر افتاده باشید، با این حال در کنار برخی از بهترین‌ ‌ویژگی‌های‌ این دهه هستید.

Gaming Trend 7.5/10

Black Future ’۸۸ گیم‌پلی سریع و سرگرم‌کننده‌ای دارد ولی ویژگی‌های خاص این بازی نسبت به صدها بازی دیگری که در این ژانر هستند، بسیار کم است. تنوع و تعداد کم سلاح‌های بازی باعث می‌شود هر مرحله‌ی بازی به ورطه‌ی تکرار بیافتد، هرچند بازی در تمام مدت گان‌پلی فوق‌العاده‌ای دارد. سیستم ارتقای Black Future ’۸۸ عمق خوبی دارد که با گرافیک هنری زیبا و آلبوم موسیقی متن خوبی همراه شده است.

TheSixthAxis 7/10

Black Future ’۸۸ یک بازی خوش‌استیل و به طرز خیره‌کننده‌ای سریع است که در یک دنیای منحصر به فرد جریان دارد و به شما اجازه‌ی ایجاد هرج و مرج کامل در این دنیا را می‌دهد. اگر می‌خواهید کله‌تان توسط بازی‌ها منفجر شود، پس احتمالا عاشق این بازی خواهید شد. با این حال، اگر به دنبال چیز بیشتری هستید، Black Future ’۸۸ شما را ناامید خواهد کرد. Black Future ’۸۸ با اینکه بازی سرگرم‌کننده‌ای است، در برخی جوانب بسیار سرسری عمل کرده است و با توجه به بازار شلوغ این نوع بازی‌ها، این امر بخشودنی نیست.

Shacknews 6/10

هر جنبه‌ از این بازی به گونه‌ای است که انگار توسط یک سیاه‌چاله‌دار طراحی شده است. بازی به هیچ عنوان به بازی‌باز اجازه‌ی نفس کشیدن نمی‌دهد. البته که هنگام انجام چنین بازی‌هایی انتظار بارها مرگ پشت سر هم را دارم اما، بازی باید ویژگی‌هایی داشته باشد که مرا برای بازگشت دوباره هیجان‌زده کند. متاسفانه، Black Future ’۸۸ عاری از این ویژگی‌ها است.

میانگین نمرات بازی برروی نینتندو سوئیچ

میانگین نمرات بازی برروی رایانه‌های شخصی

Black Future ’۸۸ هم اکنون برروی کنسول نینتندو سوئیچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی موجود است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید