تغییراتی در بازی Pokemon Sword and Shield ایجاد شد

Nintendo Switch ، اخبار ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

سازندگان بازی Pokemon Sword and Shield امروز در خبر خوبی اعلام کردند که تغییرات اندکی در این عنوان ایجاد شده است. اگر از علاقه‌مندان به این بازی هستید، ما را در ادامه همراهی کنید.

بسیاری از بازی‌بازان با سری Pokemon آشنایی دارند و نسخه‌های آن را برروی کنسول‌های مختلف تجربه کرده‌اند. جدیدترین نسخه‌ی این سری Pokemon Sword and Shield نام دارد که ماه گذشته به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه شد و طرفداران زیادی هم پیدا کرد. شما در این بازی باید کنترل شخصیت‌های دوست‌داشتنی را برعهده گرفته و در شهرهای آن به ماجراجویی بپردازید. قابل ذکر است که استودیوی گیم فریک (Game Freak) وظیفه‌ی ساخت این بازی را به عهده داشته است. چند روز قبل اعلام شد که فروش بازی مذکور از مرز ۶ میلیون نسخه عبور کرده است که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

با ورود به ماه دسامبر، آب و هوای برخی مناطق بازی Pokemon Sword and Shield از جمله Wild Area برای همه‌ی کاربران برفی شده است. شما می‌توانید این بازی را در زمان محدود و در زمین‌های پوشیده از برف تجربه کرده و از آن لذت ببرید. در پایان می‌توانید نقدها و نمرات این عنوان را از طریق این صفحه مطالعه کنید.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 9٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید