اطلاعات و تصاویر جدیدی از بازی My Hero One’s Justice 2 منتشر شد

شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) در کنار انتشار تصاویری جدید از بازی My Hero One’s Justice 2، اطلاعاتی از تفاوت کیفیت نسخه‌های عرضه شده برروی هر کنسول را نیز در اختیار هواداران قرار داده است.

شرکت باندای نامکو اطلاعات و تصاویر جدیدی از بازی My Hero One’s Justice 2 را در وب‌سایت ژاپنی این بازی قرار داده است. علاوه بر این، تاریخ رسمی انتشار این عنوان در کشور ژاپن نیز مشخص شده است. براساس اطلاعات منتشر شده، بازی My Hero One’s Justice 2 در تاریخ ۲۲ اسفند ماه سال جاری (۱۲ مارس سال ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس کاربران ژاپنی قرار می‌گیرد. اگرچه شرکت باندای نامکو انتشار بازی در غرب را رسما تایید نکرده است ولی به احتمال بسیار زیاد این اتفاق در آینده رخ خواهد داد. همانند بسیاری از دیگر عناوین شرکت باندای نامکو، بازی‌بازان غربی در بدترین حالت احتمالا باید دو ماه بیشتر برای تجربه‌ی بازی منتظر بمانند.

به گفته‌ی شرکت باندای نامکو، خریداران اولین سری بازی در کنار دریافت لباس‌های اضافی، به سه شخصیت‌ اضافی بازی که یکی از آن‌ها Brainless است، پیش از دیگران دسترسی پیدا می‌کنند. علاوه بر این، کسانی که نسخه‌ی اول سری را خریداری کرده بودند، یک لباس ویژه برای شخصیت Deku دریافت می‌کنند. در کنار این موارد، از طرح روی جلد بازی نیز رونمایی شده است.

در آخر، شرکت باندای نامکو جزییات تکنیکی نسخه‌های کنسولی را نیز منتشر کرده است. ویژگی‌های هر دو کنسول اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ مشابه بوده و بازی با کیفیت ۱۰۸۰P و نرخ فریم ۶۰ برروی آن‌ها اجرا می‌شود. با این حال، بازی My Hero One’s Justice 2 با نرخ فریم ۳۰ و کیفیت ۱۰۸۰P در حالت خانگی و کیفیت ۷۲۰P در حالت دستی، برروی کنسول نینتندو سوییچ اجرا می‌شود.

شما می‌توانید تصاویر جدید منتشر شده از بازی My Hero One’s Justice 2 را در ادامه مشاهده کنید. در این تصاویر، سیستم Plus Ultra که به شما اجازه می‌دهد از  یاران خود در مبارزه کمک بگیرید، به خوبی دیده می‌شوند.

12345678910(4 رای, میانگین آرا 9٫75 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید