کارگردان بازی Avengers از شخصیت Hank Pym و نقش آن در داستان می‌گوید

PC ، PS4 ، Stadia ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

در چند ماه گذشته، استودیوی کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) اطلاعاتی را از شخصیت‌های قابل بازی عنوان Avengers ارائه داد. Hank Pym و یا همان مرد مورچه‌ای (Ant-Man) جزو شخصیت‌هایی بود که که درهنگام معرفی بازی حضورش تأیید شد. با وجود آن که حضور این شخصیت در این عنوان تایید شده اما هنوز مشخص نشده است که آیا این شخصیت قابل‌ بازی خواهد بود و یا خیر. حال کارگردان بازی Avengers توضیحاتی را درباره‌ی نقش Hank Pyam مطرح کرده است.

آقای شان اسکایگ (Shaun Escayg)، کارگردان خلاق بازی Avengers، در گفتگویی با وب‌سایت Den of Geek توضیحاتی را در خصوص شخصیت Hank Pyam و نقش آن در داستان ارائه داده است. وی اشاره کرد که با مسلط شدن سازمان AIM، شخصیت Hank Pym در حال «جنگیدن در راه خیر» است و در بعضی اوقات نیز «مانند انتقام‌جویان با مشکلاتی مواجه و درگیر می‌‌شود».

وی اظهار داشت:

خب، شما می‌دانید که جهان بدون انتقام‌جویان، به طور کلی یک دنیایی است که تحت سلطه‌ی سازمان AIM قرار دارد و این موضوع سوال «هزینه آزادی» را مطرح می‌کند، درست است؟ یا حتی هزینه‌ی امنیت. بنابراین AIM در حال حاضر برروی این محیط جدید مسلط شده است. بدون حضور انتقام‌جویان نیز این خلاء وجود دارد؛ به‌طوری که همگی باید مورد رحمت AIM قرار بگیرند. Hank Pym به عنوان یک دانشمند، به شخصیتی تبدیل می‌شود که همانند انتقام‌جویان در مخمصه‌ها و مشکلاتی گرفتار می‌شود. این شخصیت به نوعی با منطق و فلسفه‌ی سازمان AIM کارش را آغاز کرده بود، ولی با گذشت زمان و فاسد شدن خودش، تصمیم می‌گیرد تا از آن عقیده دور شود و در جهت خیر مبارزه کند.

بازی Avengers در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ (۱۵ می ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استیدیا عرضه خواهد شد. شما می‌توانید اخبار مربوط به این بازی را از طریق نشانی قرار گرفته دنبال نمایید.

12345678910(7 رای, میانگین آرا 7٫43 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید