گیفت کارت
گیفت کارت

نویسنده‌ی Overwatch 2 از بخش داستانی بازی و ویژگی‌های آن می‌گوید

۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵
Overwatch 2

حدود یک ماه پیش، شرکت بلیزارد (Blizzard) در جریان رویداد BlizzCon 2019 رسما از نسخه‌ی دوم بازی Overwatch رونمایی کرد. تاکنون اطلاعاتی از این بازی منتشر شده و اخیرا نیز نویسنده‌ی این عنوان جزئیاتی را از بخش داستانی آن ارائه داده است.

آقای مایکل چو (Michael Chu)، نویسنده‌ی ارشد بازی Overwatch 2، طی یک مصاحبه با وب‌سایت Playstation Blog در رابطه با محتوای داستانی این عنوان صحبت کرده است. طبق گفته‌ی وی، بخش داستانی بازی با یک بخش معمولی داستانی تفاوت دارد و در آن بخش می‌توان جهان بازی را از طریق راه‌ها و روش‌های جدید اکتشاف کرد.

مایکل چو در این خصوص اظهار داشت:

ما همیشه Overwatch را به عنوان جهانی در نظر می‌گیریم که در آن می‌خواهیم داستان‌هایی را بگوییم. بازی Overwatch اولین توصیف این جهان بود، اما در رویدادهای سالیانه با استفاده از بخش PvE آن را آزمایش کرده‌ایم و از سوی جامعه‌ی طرفداران بازی شنیده‌ایم که این همان چیزی است که آن‌ها به آن علاقه‌مند هستند.

ما با ماموریت‌های داستانی بازی Overwatch 2، این فرصت را داریم که به خوبی برروی آن کار کنیم و می‌توان جهان آن را با استفاده از راه‌ها و روش‌های جدید اکتشاف کرد. ما دوست داریم این بخش داستانی را یک تجربه‌ی داستانی بنامیم. این بازی یک بخش داستانی کامل و تک‌نفره نیست چرا که شما می‌توانید بخش داستانی را به صورت Co-Op و همراه با سه نفر از دوستانتان تجربه کنید. به طور کلی، بازی‌بازان داستان بازی را با دوستان خود تجربه خواهند کرد.

بازی Overwatch 2 در تاریخی نامشخص برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما می‌توانید برای دریافت اخبار مربوط به این بازی به نشانی درج شده مراجعه بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید