گیفت کارت
گیفت کارت

Kingdom Hearts 3 | تریلر جدید بسته‌ی الحاقی Re:Mind در ماه جاری منتشر خواهد شد + جزئیات بیشتر

۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

روز گذشته، کنسرت بزرگ World of Tres در کشور ژاپن برگزار شد و طرفدارانی که در این رویداد شرکت کرده بودند، از انتشار اطلاعات جدید از بسته‌ی الحاقی Re:Mind در این کنسرت خبر داده‌اند. مهم‌ترین خبر این است که جدیدترین تریلر این بسته در ماه دسامبر منتشر خواهد شد.

علاوه بر این، در طی این کنسرت اعلام شد که بازی Kingdom Hearts 3 نیز یک به‌روزرسان جدید دریافت خواهد کرد. با توجه به جزئیات ارائه شده، به نظر می‌رسد که این به‌روزرسان به همراه بسته‌ی الحاقی Re:Mind در دسترس قرار خواهد گرفت. این به‌روزرسان قابلیت‌های جدیدی نظیر یک حالت فوتو مد (Photo Mode) جدید و بخش Premium Menu را به بازی اضافه می‌کند. در ادامه به صورت مختصر به تشریح موارد جدید خواهیم پرداخت:

حالت فوتو مد جدید Kingdom Hearts 3 در واقع Data Creating نام دارد و به شما اجازه می‌دهد هر شخصیتی که دوست دارید را با هرکدام از افکت‌های بازی در کادر تصویر قرار دهید. علاوه بر این، شما می‌توانید تصاویر خود را در یک آلبوم قرار داده و آن‌ها را طوری تنظیم کنید که به صورت اسلاید شو (Slideshow) نمایش داده شوند. به این شکل شما می‌توانید کنترلر را کنار گذاشته و تصاویر زیبایی که ساخته‌اید را تماشا کنید. البته ظاهراً امکان اضافه کردن موسیقی و قاب نیز وجود دارد.

از طرف دیگر، Premium Menu تنظیماتی را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانند میزان سختی بازی را کاهش یا افزایش دهند. برای مثال، یکی از این ویژگی‌ها، «Fast Pass» نام دارد که دشمنان را ضعیف می‌کند. همچنین قابلیت دیگری به نام «Black Code» وجود دارد که برخی از مکانیک‌های بازی را محدود می‌کند تا بازی سخت‌ و چالش برانگیز‌تر شود. برای مثال، شما می‌توانید قوانین را طوری تغییر دهید که امکان استفاده از آیتم‌ها یا جادو‌هایی که میزان سلامتی شما را باز می‌گردانند، دیگر وجود نداشته باشد.

با توجه به بازه‌ی زمانی انتشار تریلر جدید Re:Mind، به نظر می‌رسد که در طی مراسم The Game Awards 2019 شاهد آن خواهیم بود.

بازی Kingdom Hearts III هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. برای آشنایی بیشتر با این عنوان، شما می‌توانید ویدئوی اختصاصی هایلایت را مشاهده کرده یا به مطالعه‌ی نقد و بررسی آقای امیرمهدی نامجو بپردازید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید