بازی جدید سازندگان سابق Command and Conquer با عنوان Earthbreakers معرفی شد

۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

استودیوی پتروگلیف گیمز (Petroglyph Games) که اعضای آن سابقه‌ی کار برروی سری بازی‌های Command and Conquer را دارند، بازی جدید خود را معرفی کرد. این بازی Earthbreakers نام دارد و عنوانی در سبک تیراندازی اول شخص است که به نوعی یک جانشین معنوی برای عنوان Command and Conquer: Renegade محسوب می‌گردد.

استودیوی وست‌وود (Westwood) در گذشته از سازندگان پیشرو در ساخت بازی‌های استراتژی همزمان محسوب می‌شد. این استودیو بیشتر به ساخت سری بازی‌های Command and Conquer شهرت داشت. در سال ۱۹۹۸ میلادی، شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) این استودیو را خریداری کرد. استودیوی وست‌وود پس از شکست عناوین Earth, Beyond و بازی تیراندازی اول شخص Command and Conquer: Renegade با مشکلات زیادی مواجه گردید و سرانجام شرکت الکترونیک آرتس در سال ۲۰۰۲ میلادی این استودیو را تعطیل کرد.

در سال ۲۰۰۳، برخی از اعضای سابق وست‌وود استودیوی پتروگلیف گیمز را تشکیل دادند. این استودیو کار برروی یک عنوان استراتژی از سری Star Wars را آغاز کرد و در سال ۲۰۰۶، بازی Star Wars: Empire at War را منتشر کرد و توانست نقدهای نسبتا خوبی را دریافت نماید. حال این استودیو پس از سال‌ها بازی جدید خود را با نام Earthbreakers معرفی کرده است.

طبق توضیحات سازندگان، این بازی یک عنوان چندنفره‌ی PvP و آنلاین است که المان‌های جذاب دو سبک تیراندازی اول شخص و استراتژی همزمان را در خود دارد. بازی در آینده و در سال ۲۰۶۰ میلادی جریان دارد که در آن، گروه‌ها و جناح‌های مختلف بر سر تصاحب منابع جنگ و درگیری دارند. بازی‌بازان باید پایگاه‌ها و منابع خود را مدیریت کنند. همچنین بخش آنلاین Matchmaking بازی بسته به اندازه‌ی نقشه، تا ۳۲ نفر از بازی‌بازان را پشتیبانی می‌کند. همچنین در این بازی، ۶ نوع وسیله‌‌ی نقلیه‌ی قابل استفاده در کنار یک harvester وجود دارند.

شما می‌توانید تریلر معرفی بازی Earthbreakers را در قسمت زیر مشاهده و یا دریافت نمایید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Earthbreakers در تاریخی نامشخص در سال ۲۰۲۰ میلادی برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید