گیفت کارت
گیفت کارت

موسیقی گیمفا | موسیقی‌های متن دو بازی Half Life 1 و Half Life 2

۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷

سلام خدمت کاربران و همراهان همیشگی گیمفا؛ امیدوارم حالتان خوب باشد. در این روزهای سرد پاییزی بار دیگر با بخش «موسیقی‌ گیمفا» همراه شما هستیم. به مانند گذشته، در این بخش سعی داریم تا موسیقی متن بازی‌های ویدئویی محبوب شما را تهیه کرده و برای دانلود قرار دهیم. در جدیدترین قسمت به سراغ موسیقی‌های بازی محبوب شرکت والو یعنی Half Life 1 و Half Life 2 رفته‌ایم؛ پس با ما همراه باشید.

چندی پیش بود که شرکت والو پس از سال‌ها سری Half Life را با معرفی نسخه‌ی جدیدی از این سری احیا کرد. معرفی نسخه‌ی جدید این بازی ما را به یاد گذشته و تجربه‌ی نسخه‌های کلاسیک این بازی انداخت. بر همین اساس فرصت را غنیمت شمرده و در قسمت جدید موسیقی گیمفا به سراغ موسیقی‌های دو نسخه‌ی اول این سری رفته‌ایم.

به طور کلی موسیقی‌های سری Half Life و علی الخصوص نسخه‌ی دوم را می‌توان از جمله شاهکارهای موسیقی در صنعت بازی‌های ویدئویی خطاب کرد که شاید نمونه‌ی آن را در کمتر بازی ویدئویی مشاهده کرده باشیم. ساخت موسیقی‌های هر دو نسخه به عهده‌ی آقای کلی بیلی (Kelly Bailey) بود. معمولا یکی از مشکلاتی که در ارتباط با موسیقی‌ بازی‌های تیراندازی اول شخص وجود دارد، این است که به دلیل شلوغی بازی، مبارزات درگیر کننده و هیجان بالا معمولا تمام تمرکز و توجه بازی‌بازان به گیم‌پلی بازی معطوف می‌شود و در بسیاری اوقات شاهد هستیم که در این هنگام به موسیقی در حال پخش، آنچنان که باید و شاید توجهی نمی‌شود اما این موضوع در ارتباط با سری Hal Life صدق نمی‌کند و همین موضوع موسیقی‌های این بازی و مخصوصا نسخه‌ی دوم را خاص کرده است. وقتی موسیقی نواخته می‌شود، یعنی خبری هست، اتفاقی در بازی انتظارمان را می‌کشد؛ موسیقی‌هایی که فقط برای همین لحظات ساخته شده‌اند و بسیار با آن هم‌خوانی دارند.

شما می‌توانید موسیقی‌های دو نسخه‌ی اول بازی Half Life را در قسمت پایین و از طریق لینک‌های قرار داده شده دانلود کنید:

موسیقی‌های بازی Half Life 

دانلود موسیقی‌های بازی Half Life با کیفیت MP3

موسیقی‌های بازی Half Life 2

دانلود موسیقی‌های بازی Half Life 2 با کیفیت FLAC

دانلود موسیقی‌های بازی Half Life 2 یا کیفیت MP3

دانلود موسیقی‌های Half Life 2 Episode 1 با کیفیت MP3

دانلود موسیقی‌های Half Life 2 Episode 2 با کیفیت MP3

پخش آنلاین موسیقی Half Life 2  | CP Violation

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید