اولین Raid بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint منتشر شد

۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

عنوان Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint جدیدترین عنوان بزرگ شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) است که از زمان عرضه‌ی خود با انتقاد‌های بسیاری از جانب بازی‌بازها و منتقدان بین‌المللی مواجه شد. حال استودیوی سازنده به تازگی از اولین Raid این بازی رونمایی کرده و آن را به بازی اضافه کرده است.

اگرچه بازی Ghost Recon: Breakpoint نتوانست آن‌طور که باید، خوب عمل کند اما استودیوی سازنده در تلاش است تا با انتشار محتویات و آیتم‌های مختلف این بازی را احیا کند. حال در همین راستا، به تازگی اولین Raid بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint منتشر شده است. این Raid چهار نفره، Project Titan نامگذاری شده و برای تمامی پلتفرم‌ها در دسترس است. همچنین یوبی‌سافت تایید کرده است که این Raid در نسخه Google Stadia نیز در زمان انتشار قرار خواهد داشت. آن‌ها همچنین تاکید داشتند که این اولین Raid در سری Ghost Recon است که با توجه به استفاده بازی‌های شوتر در یکی دو سال اخیر، منطقی به نظر می‌رسد.

Project Titan در منطقه‌ای جدید به نام Golem Island اتفاق می‌افتد که تحت سلطه‌ی کوه آتشفشانی قرار دارد که امروز برای جشن گرفتن انتشار Project Titan فوران خواهد کرد. در این حمله بازی‌بازان و کاربران به جمع‌آوری اطلاعات و مبارزه با فرقه‌ای به نام گرگان قرمز (Red Wolves) خواهند پرداخت و در این راه با دشمنان و پهپادهای سطح بالا مبارزه می‌کنند. همچنین این Raid شامل ۴ باس منحصر‌ به‌ فرد به نام‌های Baal ،Cerberus ،Gargoyle و Quantum Computer است که بی‌شک توجه بسیاری از بازی‌بازان و کاربران را جلب خواهند کرد.

همانطور که ممکن است حدس زده باشید، این چالش، یکی از چالش‌های سخت و سطح بالای بازی شناخته می‌شود که بازی‌بازان و کاربران برای دسترسی به محتویات این بخش، باید از سطح ابزار ۱۵۰ برخوردار باشند. در حال حاضر تنها درجه‌ی سختی معمولی (Normal) برای بازی در دسترس است که یوبی‌سافت قصد دارد دو درجه‌ی سختی آسان (Easy) و قهرمانانه (Heroic) را نیز در سال ۲۰۲۰ به آن اضافه کند. با این حال هر هفته محتوای این Raid تازه خواهد شد تا یک عامل تشویق‌کننده برای بازی‌بازان محسوب شود.

بازی Ghost Recon Breakpoint هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را با عنوان «ارواح نمی‌میرند، گرگ‌ها شاید | نقد و بررسی بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint» به قلم محمد آریامقدم مطالعه کنید. در شمن شایان ذکر است که برای کسب اطلاعات بیشتری از این بازیمی‌توانید به تماشای «ویدئو گیمفا: در نبرد ارواح و گرگ ها، برنده بازیباز است | بررسی ویدئویی بازی Ghost Recon: Breakpoint» از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا نیز بپردازید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید