تاریخ انتشار بسته‌الحاقی بازی Euro Truck Simulator 2 مشخص شد

۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

تیم سازنده‌ی بازی جذاب Euro Truck Simulator 2 بالاخره امروز تاریخ دقیق انتشار جدیدترین بسته‌الحاقی این عنوان را مشخص کرد. همچنین برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این بسته در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

بدون شک دوست‌داران عناوین سبک شبیه‌سازی کم نیستند. Euro Truck Simulator 2 را می‌توان یکی از این بازی‌ها دانست که مدت‌ها قبل برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد و هنوز هم تازگی و جذابیت خود را از دست نداده است. شما در این بازی باید کنترل کامیون‌های مختلف را برعهده گرفته و اهداف خاصی را در جاده‌ها دنبال کنید. هر یک از ماموریت‌های این بازی می‌تواند بازی‌بازان را ساعت‌ها سرگرم کند. قابل ذکر است که استودیوی اس‌سی‌اس سافتور (SCS Software) وظیفه‌ی انتشار این بازی را برعهده دارد.

سازندگان Euro Truck Simulator 2 در گذشته به معرفی یک بسته‌الحاقی تحت عنوان Road to the Black Sea پرداختند که اطلاعات مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. به‌وسیله‌ی این بسته، جاده‌های فراوانی به بازی اضافه خواهد شد. همچنین راه‌های زیادی به دریای سیاه باز می‌شود تا بازی‌بازان در آن منطقه نیز قادر به رانندگی باشند. Road to the Black Sea در تاریخ ۱۴ آذر ۱۳۹۸ (۵ دسامبر ۲۰۱۹ میلادی) منتشر خواهد شد. در ادامه می‌توانید ویدئوی مربوط به این بسته‌الحاقی را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید