Jackal و Glaz همراه با یک بهینه‌ساز پایداری به فصل جدید Rainbow Six Siege باز خواهند گشت

۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۵

فصل جدید Rainbow Six Siege با نام ماموریتی Shifting Tides به‌زودی همراه با اوپراتورهای جدید در کنار نقشه‌های بازسازی شده و بهینه شده، در دسترس بازی‌بازان این اثر قرار خواهد گرفت؛ اما این پایان ماجرا نیست و برای بازی‌بازان اوپراتورهای Jackal و Glaz نیز خبر خوشی داریم.

حدود ماه قبل بود که استودیوی یوبی‌سافت (Ubisoft)، به دلیل سوءاستفاده‌ی برخی بازی‌بازان از باگ‌های مربوط به اوپراتورهای Jackal و Glaz، برخی از سلاح‌ها و ابزار این دو اوپراتور را از دسترس خارج کرد و البته به مدتی محدودی نیز این دو اوپراتور را از بازی حذف کرد. حال این استودیو طی گزارش جدید اعلام کرد که Jackal و Glaz در به‌روزرسان فصل چهارم از سال چهارم Rainbow Six Siege موسوم به Shifting Tides، همراه با ابزار اصلی خود البته در کنار بهینه‌سازی‌های بسیار گسترده‌ای بازخواهند گشت.

طی این به‌روزرسان، نشانه‌گیر Glaz، بسیار کاربردی‌تر از قبل عمل خواهد کرد. محدوده‌ی پرتاب شوک دستکش الکتریکی Kaid نیز بیشتر خواهد شد و البته نارنجک Kaid نیز با سیم‌های خاردار جایگزین خواهد شد.

برای اوپراتور Jackal نیز شاهد بهینه‌سازی‌ها و تغییراتی در سیستم ردیابی رد پا و همچنین نحوه‌ی نشان دادن آن از نگاه وی هستیم که البته چند وقتی است به صورت آزمایشی در سرورهای بازی Rainbow Six Siege در دسترس قرار گرفته و به‌زودی نیز به صورت کامل طی به‌روزرسان Shifting Tides به این بازی اضافه خواهد شد. این تغییرات باعث می‌شوند تا وی برای مشاهده‌ی ردهای پا، به محل‌های مربوط به رد پا نزدیک‌تر شده و همچنین دیگر نتواند برای مثال، رد پاهایی که در طبقات فوقانی قرار دارند را مشاهده کند. همچنین سیم‌های خاردار Warden نیز با بمب‌های C4 جایگزین خواهند شد.

التبه موارد بالا، تهنا موارد تغییر کرده در این به‌روزرسان نخواهند بود و میزان قدرت و آسیب وارده از سوی برخی سلاح‌ها مانند سلاح M-12 نیز بیشتر خواهد شد. البته میزان آسیب وارده از سوی دو شات‌گان F0-12 و SASG-12 طی به‌روزرسان Shifting Tides کاهش پیدا خواهد کرد.

به‌ نظر می‌رسد که شاهد تغییرات بسیار خوبی طی به‌روزرسان Shifting Tides بازی Rainbow Six Siege خواهیم بود اما در برخی موارد نیز به نظر می‌رسد که یوبی‌سافت در بهینه‌سازی‌های دو اوپراتور Jackal و Glaz، تنها به پاک کردن صورت مسئله‌ها قناعت کرده و به تنها به جایگزینی برخی از ابزارهای این دو اوپراتور با دیگر ابزارهای بدون مشکل بسنده کرده است.

بازی Rainbow Six Siege در حال حاضر در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌ی شخصی قرار دارد. فصل جدید این بازی با نام Shifting Tides در تاریخ ۱۱ آذرماه ۱۳۹۸ (۲ دسامبر ۲۰۱۹ میلادی)، در دسترس کاربران و بازی‌بازان این اثر قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید تریلر معرفی این فصل را از طریق این لینک مشاهده فرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید