به‌روزرسانی ۱٫۲٫۰ بازی Daemon X Machina منتشر شد

۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

استودیوی مارولس (Marvelous) که این روزها مشغول انتشار اخبار زیادی از بازی Daemon X Machina است، امروز هم جدیدترین به‌روزرسانی آن را در دسترس قرار داد. این به‌روزرسانی شخصیت‌های جدیدی را به بازی اضافه می‌کند که در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این زمینه باشید.

Daemon X Machina از سری عناوین جذاب است که امسال به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه شد و دوست‌داران این سبک را به وجد آورد. شما در این بازی باید کنترل شخصیت‌های مختلف را برعهده گرفته و با سلاح‌های گوناگون به نبرد با دشمنان بپردازید. همچنین قابلیت ارتقای شخصیت‌ها نیز در این بازی برای شما فراهم شده است. ماه گذشته نیز بخش چند نفره به بازی اضافه شد که از طریق این نشانی می‌توانید به اطلاعات بیشتری پی ببرید.

حال مطلع شدیم که به‌روزرسانی ۱٫۲٫۰ بازی Daemon X Machina منتشر شده است که باگ‌ها و مشکلات بزرگ آن را برطرف می‌کند. علاوه‌بر این، چند باس جدید از جمله Zalcroa به بازی اضافه شده‌اند تا لذت تجربه‌ی آن دوچندان شود. همچنین استودیوی مارولس به‌روزرسانی‌های دیگری را برای آینده‌ی این بازی در نظر دارد. در صورت دریافت اخبار بیشتر در این خصوص، آن‌ها را به اطلاع شما خواهیم رساند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید