به‌زودی تغییراتی در سیستم پیشرفت بازی Apex Legends اعمال خواهند شد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

استودیوی بازی‌سازی ریسپاون (Respawn) همواره در تلاش بوده تا یکی از بهترین ساخته‌های خود یعنی Apex Legends را با به‌روزرسانی‌ها و محتویات مختلف و جدید، در نگاه بازی‌بازان و کاربران جذاب نگه دارد. بازی تیراندازی Apex Legends همواره چالش‌ها و شخصیت‌های جدیدی را به کاربران خود معرفی کرده است تا تجربه‌های نوینی را برای آن‌ها مهیا کند. در همین راستا به تازگی اخبار و گزارش‌هایی مبنی بر تغییر روند پیشرفت و سیستم‌های مختلفی در بازی Apex Legends منتشر شده‌اند که احتمالا برای بسیاری از بازی‌بازان جالب به نظر می‌رسد.

بازی شوتر و بتل رویال Apex Legends مدتی است که در دسترس کاربران و بازی‌بازان به صورت رایگان قرار گرفته و تا به الان توجه بسیاری را به سوی خود جلب کرده است. استودیوی سازنده این عنوان نیز هر چند وقت یکبار محتویات و آیتم‌های جدیدی را در دسترس بازی‌بازان قرار می‌دهد تا تجربه‌های تکرار نشدنی را برای آن‌ها به ارمغان آورد. حال به تازگی اخبار و گزارش‌هایی منتشر شده‌اند که از تغییراتی در سیستم‌های پیشروی و پیشرفت در بازی حکایت می‌کنند.

استودیوی سازنده اعلام کرده که از تاریخ ۱۲ آذر ماه سال ۱۳۹۸ (۳ دسامبر ۲۰۱۹ میلادی) این تغییرات اعمال خواهند شد. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، از تاریخ مذکور حداکثر سطح بازی‌بازان از ۱۰۰ به ۵۰۰ افزایش پیدا خواهد کرد. استودیوی سازنده اعلام کرده که قرار است میزان XP مورد نیاز برای رسیدن به سطح ۱۰۰ را ۵ درصد کاهش دهند. از سطح ۲ تا ۲۰ نیز به ازای هر ارتقای لول، یک Apex Pack به شما اهدا خواهد شد. از سطح ۲۲ تا ۳۰۰، اینبار به ازای ارتقای هر ۲ لول یک Apex Pack در اختیار بازی‌باز و کاربر قرار می‌گیرد. این روند برای سطح ۳۰۵ تا ۵۰۰ نیز به ازای هر ۵ لول انجام خواهد شد.

استودیوی سازنده اعلام کرده است که آن‌ها Gun Charm هم به بازی اضافه کرده‌اند که این بسته‌ها، به ازای اینکه بازی‌باز ۱۰۰ لول پیشرفت کند، به او هدیه داده خواهد شد. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، این بسته‌ها هر یک امکانات و ویژگی‌های متنوع و بسیاری را برای شخصی‌سازی در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهند که به نظر می‌رسد افرادی که به دنبال تغییراتی در ظاهر شخصیت بازی خود هستند، Gun Charm یک ویژگی خوب است که به‌زودی به سیستم پیشرفت بازی اضافه می‌شود و نظر آن‌ها را جلب می‌کند.

بازی Apex Legends هم‌اکنون به صورت رایگان برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا، نقد و بررسی این بازی تحت عنوان «پایان پادشاهی فورتنایت؟! | نقد و بررسی Apex Legends» به قلم مصطفی زاهدی را مطالعه کرده و با پتانسیل‌های این بازی آشنا شوید. شایان ذکر است که به احتمال زیاد با مشاهده‌ی بازی Apex Legends به فضای آن وابسته خواهید شد.

 

12345678910(5 رای, میانگین آرا 8٫20 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید