تاریخ انتشار به‌روزرسانی Synthesis بازی No Man’s Sky مشخص شد

۶ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

تیم سازنده‌ی بازی جذاب No Man’s Sky امروز در خبر خوبی اعلام کرد که جدیدترین به‌روزرسانی این عنوان در آینده‌ای نزدیک در اختیار طرفداران قرار خواهد گرفت. همچنین تاریخ دقیق عرضه‌ی این به‌روزرسانی مشخص شده است که جزئیات بیشتر را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

No Man’s Sky از سری عناوین به سبک اکشن و ماجراجویی است که حدود سه سال پیش برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گرفت و عده‌ی زیادی را به خود جذب کرد. سازندگان نیز هر چند وقت یک بار با انتشار به‌روزرسانی‌های مختلف، به تازگی و جذابیت بازی کمک می‌کنند. به وسیله‌ی به‌روزرسانی که اخیرا برای بازی منتشر شد، شما قادر هستید تا این عنوان را برروی نمایشگرهای فوق عریض هم تجربه کنید. اگر از دوست‌داران عناوین به این سبک هستید، No Man’s Sky را هرگز از دست ندهید. قابل ذکر است که استودیوی هلو گیمز (Hello Games) وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را برعهده داشته است.

هلو گیمز این بار قصد عرضه‌ی به‌روزرسانی دیگری تحت عنوان Synthesis را دارد. علاوه‌بر رفع باگ‌ها و بهبود کیفیت بازی، امکانات جالبی نظیر نقشه‌های گوناگون نیز به نسخه‌های متفاوت این بازی اضافه خواهد شد. Synthesis در تاریخ ۷ آذر ۱۳۹۸ (۲۸ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) منتشر خواهد شد. در پایان می‌توانید نقد و بررسی این بازی را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید