اولین اطلاعات از Prey 2 منتشر شد

۲۹ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۸:۱۶

مجله‌ی Game Reactor اولین اطلاعات را از بازی Prey 2 منتشر کرده و این مجله تایید کرده که بخش تک‌نفره‌ی این بازی تجربه‌ای مانند بازی های مشابه دیگر خواهد بود و به طرز محسوسی از بازی Mirror’s Edge الگوبرداری کرده است.

در داستان Prey 2 دیگر خبری از Tommy نیست و بازی شما را در نقش Killian Samuels قرار می‌دهد؛ کلانتری که نگهبان یک زندان مخوف است. او در تریلری که ابتدای این هفته توسط Bethesda منتشر شد حضور داشت و همچنین طرح جلد آخرین شما از مجله‌ی Game Reactor هم بود.

استودیوی Human Head حدود 3 سال بر روی Prey 2 کار کرد و جالب است بدانید که پلتفرم اصلی این بازی Xbox 360 بود و حتی بحث های مبنی بر این که Prey 2 یک بازی انحصاری برای Xbox 360 خواهد بود هم شده بود.

همچنین سازندگان بازی تایید کرده‌اند که Prey 2 از تصاویر 3D و هیچکدام از حسگر های حرکتی شرکت های Microsoft و Sony پشتیبانی نخواهد کرد. در ابتدای عرضه‌ی بازی ، Prey 2 بخش چندنفره نخواهد داشت و سازندگان بخش چند نفره و آنلاین را به وسیله‌ی انتشار DLC برای این عنوان منتشر می‌کنند.

مدیر عمومی استودیوی Human Head درباره‌ی این موضوع می‌گوید:

چه کسی می‌خواهد بخش چندنفره‌ی Prey 2 را به جای بخش‌ چندنفره‌ی عنوانی مانند Halo : Reach بازی کند؟! ما توانمان را روی بخش تک‌نفره گذاشته‌ایم و یک بخش تک‌نفره‌ی Adventure واقعا بی‌نظیر و خوب ساخته‌ایم.

چیز تعجب‌آور دیگر در مورد Prey 2 این است که بازی ساختار یک عنوان Open World را دارد. شما می‌توانید هر جا که می خواهید بروید، با هر کسی که می‌خواهید صحبت کنید و هر مرحله‌ای را که دوست دارید انجام دهید.

همچنین بازی عناصر مخفی هم دارد و شما می‌توانید مخفیانه از کنار دشمنانتان عبور کنید.

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید