گیفت کارت
گیفت کارت

سقوط کارتل‌ها | مروری بر نقدها و نمرات بازی Narcos: Rise of the Cartels

۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰

به تازگی، نقدها و نمرات بازی Narcos: Rise of the Cartels منتشر شده که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت.

سریال Narcos از سریال‌های محبوب و پرطرفدار شبکه‌ی Netflix محسوب می‌گردد. بازی Narcos: Rise of the Cartels عنوانی در سبک استراتژی نوبتی-تاکتیکی بوده که از سریال مشهور Narcos اقتباس گرفته شده است. Narcos: Rise of the Cartels به بازی‌بازان این اجازه را می‌دهد که وقایع فصل اول این سریال را این بار در قالب یک بازی تجربه کنند. بازی‌بازان می‌توانند از میان دو جناح کارتل معروف مدلین (Medelin) و مرکز مبارزه با مواد مخدر (DEA) یکی را انتخاب نمایند و بخش داستانی آن را دنبال کنند. این بازی از لحاظ گیم‌پلی شباهت زیادی به سری‌ بازی‌های XCOM دارد. استودیوی کوجو اینترتینمنت (Kuju Entertainment) وظیفه‌ی ساخت این عنوان را برعهده داشته است.

حال به بررسی نقدها و نمرات بازی Narcos: Rise of the Cartels می‌پردازیم.

Hobby Consolas: 6.5/10

 Narcos: Rise of the Cartels یک بازی استراتژی نوبتی ساده است که برخی از طرفداران سریال اصلی از این عنوان لذت خواهند برد. اما این عنوان پس از چند ساعت به دلیل نداشتن نقشه‌های متفاوت به ورطه‌ی تکرار می‌افتد.

Millenium: 6/10

طرفداران سریال Narcos ممکن است از تجربه‌ی این بازی به این دلیل که حوادث و شخصیت‌های فصل اول را یادآوری می‌کند، لذت ببرند. بازی از لحاط گرافیکی قابل قبول است، اما به شرطی خیلی نزدیک نشوید و زوم نکنید. بعضی مواقع هدف‌گیری دشمنان می‌تواند مشکل‌ساز باشد، اما جنبه‌ی استراتژیک بازی موثر و اکشن‌های بازی در حالت سوم شخص قابل قبول است. متسفانه بازی به شدت از مشکل تکرار و عدم نوآوری رنج می‌برد.

Strategy Gamer: 6/10

به طور کلی بازی Narcos: Rise of the Cartels عنوان خوب و قابل قبولی است، اما اشکالات مشخصی در بازی وجود دارند که ارزش تجربه‌ی آن را پایین می‌آورد.

PlayStation Country: 6/10

Narcos: Rise of the Cartels یک نسخه‌ی ساده‌تر از سری بازی‌های XCOM بوده و سادگی بیش از حد و روند تکراری بازی به آن ضربه زده است.

The Indie Game Website: 4/10
عناصر جالب و خصوصیات جذابی در بازی وجود دارد، اما به طور کلی Narcos: Rise of the Cartels در ارائه‌ی چیزهای متنوع به مخاطب شکست خورده است.
PC Invasion: 3/10

بازی Narcos: Rise of the Cartels یک عنوان آرام، خسته‌کننده و معمولی است و به طور کلی محصولی نیست که طرفداران سریال اصلی را به خود جذب نماید. این بازی از یک بخش داستانی تکراری و گیم‌پلی ضعیف رنج می‌برد.

بازی Narcos: Rise of the Cartels هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید