نارضایتی کاربران از قدرت بیش از اندازه‌ی دو شخصیت بازی Apex Legends

۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵

بازی شوتر و بتل رویال Apex Legends مدتی است که در دسترس کاربران و بازی‌بازان به صورت رایگان قرار گرفته و تا به الان توجه بسیاری را به سوی خود جلب کرده است. حال طی نظرسنجی اخیر برای بازی Apex Legends، مشخص شده که کاربران از قدرت بیش از اندازه Pathfinder و Wraith ابراز نارضایتی کرده‌اند و نسبت به این مسئله ناراضی هستند.

استودیوی بازی‌سازی ریسپاون همواره در تلاش بوده تا یکی از بهترین ساخته‌های خود یعنی Apex Legends را با به‌روزرسانی‌ها و محتویات مختلف و جدید، در نگاه بازی‌بازان و کاربران جذاب نگه دارد. بازی تیراندازی Apex Legends همواره چالش‌ها و شخصیت‌های جدیدی را به کاربران خود معرفی کرده است تا تجربه‌های نوینی را برای آن‌ها مهیا کند. در همین راستا نیز با ایجاد فصل‌های مختلفی در این بازی شوتر، هر چند وقت یکبار آیتم‌های مختلفی را در اختیار بازی‌بازان و کاربران قرار می‌دهد.

حال این استودیوی سازنده طی نظرسنجی که اخیرا منتشر شده بود، کاربران نارضایتی خود نسبت به قدرت بیش از اندازه‌ی دو تا از شخصیت‌های بازی Apex Legends اعلام کردند. در جریان این نظر سنجی بازی‌بازان باید شخصیت‌های Apex Legends را در فصل سوم رتبه بندی می‌کردند. نتایج این نظر سنجی ذکر شده نشان می‌دهد که ۹۱ درصد کاربران خواهان قوی‌تر شدن کاراکتر Mirage هستند.

این در حالی است که ۶۱ درصد کاربران هم اعلام کرده‌اند که Bloodhound بیش‌ از اندازه ضعیف است. از دیگر قهرمان‌هایی که باید مقداری قدرت بیشتر داشته و قوی‌تر شوند می‌توان به Crypto ،Octane ،Watson اشاره کرد. همچنین کاربران در این نظر سنجی مشخص کرده‌اند که باید مشکلات مربوط به کاراکتر Encore از نظر قدرت و مهارت‌ها هم حل شود. درکنار قهرمان‌هایی که باید قوی‌تر شوند، کاربران اعلام کرده‌اند که Pathfinder، Wraith و Gibraltar، سه شخصیتی هستند که در فصل سوم بیش از اندازه قدرتمند هستند.

۷۷ درصد کاربران مشخص کرده‌اند که قابلیت فنی Pathfinder بیش از اندازه است. این در حالی است که ۷۲ درصد کاربران معتقد هستند که قدرت ضربات و آسیب Wraith نسبت‌به سایر شخصیت‌های بازی Apex Legends خیلی بهتر است. در انتها مشخص شده که دو کاراکتر Bangalore و Lifeline هم جزو کاراکترهای متعادل این بازی منحصر به فرد به‌ حساب می‌آیند. در ادامه می‌توانید تصویر مربوط‌ به آمار و ارقام منتشر شده را در قسمت پایین متن مشاهده کنید.

بازی Apex Legends هم‌اکنون به صورت رایگان برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. اگر از هواداران بازی‌های در سبک بتل رویال هستید، به احتمال زیاد با مشاهده‌ی بازی Apex Legends به فضای آن وابسته خواهید شد. شما می‌توانید از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا، نقد و بررسی این بازی تحت عنوان «پایان پادشاهی فورتنایت؟! | نقد و بررسی Apex Legends» به قلم مصطفی زاهدی را مطالعه کرده و با پتانسیل‌های این بازی آشنا شوید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید