گوگل استیدیا با مشکلاتی برروی Chromecast Ultra رو‌به‌رو شده است

۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵

به نظر می‌رسد پلتفرم گوگل استیدیا، آن طور که باید و شاید توان اجرا برروی دستگاه‌های Chromecast Ultra قدیمی را ندارد، چرا که چندین کاربر از داغ کردن بیش از اندازه‌ی این دستگاه، تا حدی که دستگاه قابل لمس نیست، در نتیجه‌‌ی اجرای این پلتفرم استریم بازی خبر داده‌اند.

برخی کاربران خبر از قطع شدن ارتباط آن‌ها با اینترنت در نتیجه‌ی قطعی Chromecast Ultra خبر داده‌اند. این قطعی آن‌ها را مجبور به اجرای دوباره‌ی بازی‌‌ها کرده است. این داغ شدن بیش از اندازه آن قدر شایع بوده است که برخی از کاربران استیدیا پرو، تصمیم به استریم بازی‌ها برروی لپ‌تاپ به جای Chromecast گرفته‌اند.

مشکلات داغ کردن دستگاه‌های Chromecast Ultra هنگام اجرای گوگل استیدیا، مسئله‌ی تازه‌ای نیست و گوگل نیز پیش از این گفته بود داغ شدن Chromecast اتفاقی طبیعی است، هر چند این مسئله نباید اجرای بدون مشکل بازی‌ها را مختل کند. در پاسخ به این کاربران، یکی از اعضای شرکت گوگل گفته است که هنگام تست پلتفرم استیدیا برروی Chromecast Ultra، با این قبیل مشکلات برخورد نداشته‌اند:

می‌دانیم که داغ شدن Chromecast Ultra ممکن است نگران‌کننده باشد. با این حال، می‌توانیم تایید کنیم که هیچ مشکل جدی در نتیجه‌ی این اتفاق رخ نمی‌دهد. هنگام استفاده‌ی معمولی از این دستگاه (مانند تماشای ویدئوهای یوتیوب)، گرم شدن سطح دستگاه عادی است اما، دستگاه به شکلی که طراحی شده است، کار می‌کند.

این مشکلات ممکن است برای کسانی که قصد استفاده از استیدیا در بلند مدت را دارند، حائز اهمیت‌تر باشد. باید دید آیا این مشکل به یک مسئله‌ی مهم برای استیدیا تبدیل خواهد شد یا خیر. هرچند این پلتفرم همین حالا هم با مشکلات عدیده‌ای دست و پنجه نرم می‌کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید