رویداد تجربه‌ی رایگان Star Citizen آغاز شد | امکان تجربه‌ی این اثر بدون خرید هیچ سفینه‌ای به مدت ۱۰ روز

PC ، اخبار ، اخبار بازی ۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

رویداد تجربه‌ی رایگان Star Citizen موسوم به Free Fly، هم‌اکنون در دسترس علاقه‌مندان این اثر قرار گرفته است و بهترین موقعیت برای کسانی است که بدون هیچگونه پرداخت درون‌برنامه‌ای، برای آشنایی بیشتر با Star Citizen به تجربه‌ی این اثر به مدت زمان محدودی بپردازند.

با نزدیک شدن به رویداد CitizenCon سال ۲۰۱۹، شاهد درز اطلاعات جدیدی از به‌روزرسان بزرگ بعدی Star Citizen هستیم که مکانیک Pyro و همچنین حالت چندنفره ۲۰ بازیکن در برابر ۲۰ بازیکن موسوم به Theatres of War را اضافه می‌کند؛ اما این پایان ماجرا نیست و شرکت کلود ایمپریوم گیمز (Cloud Imperium Games)، برای جذب تعداد بازیکنان بیشتر به این اثر، با هدف تبلیغات، رویداد تجربه‌ی رایگان Star Citizen را از امروز به مدت ۱۰ روز در دسترس علاقه‌مندان قرار داد تا هرچه بیشتر با این بازی متفاوت و وسیع آشنا شوند.

این رویداد از امروز یعنی ۴ آذر ۱۳۹۸ (۲۵ نوامبر ۲۰۱۹) در دسترس و تا ۱۴ اذر ۱۳۹۸ (۵ نوامبر ۲۰۱۹) در دسترس قرار دارد. در صورتی که تا به حال به تجربه‌ی Star Citizen نپرداخته‌اید و یا تاکنون با توجه به تجربه‌ی رویدادهای رایگان قبلی این عنوان، هیچ سفینه‌ای را در اختیار نگرفته‌اید، هم‌اکنون بهترین موقعیت هست تا به تجربه‌ی رایگان این اثر بپردازید.

بازی Star Citizen، یک بازی رایگان است اما شما برای تجربه‌ و پبشبرد خط داستانی و به صورت کلی خود بازی، نیاز به در اختیار گرفتن یک سفینه دارید که این سفینه‌ها تنها با پرداخت پول واقعی قابل دسترس هستند. بازی Star Citizen، یک اثر اکشن اول‌ شخص علمی‌تخیلی است که با بودجه‌ی گسترده‌ی ۲۸۰ میلیون دلاری آن، تماما با پرداخت‌های وب‌سایت کیک‌استارتر تامین گشته و به لطف این بودجه‌ی عظیم، کلود ایمپریوم تصمیم گرفت تا در بخش داستانی این Star Citizen، از تعداد بسیار زیادی از بازیگران برجسته‌ی هالیوود مانند گری اولدمن،مارک همیل و مارک استرانگ بهره ببرد.

بخ صورت کلی، توسعه‌دهندگان این بازی با در اختیار داشتن چنین بودجه‌ای، از بهترین سخت‌افزارها ونرم‌افزار برای توسعه‌ی آن بهره بردند تا یک اثر وسیع در کنار یک گرافیک خارق‌العاده را در اختیار بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌ی شخصی قرار دهند. بازی Star Citizen، هم‌اکنون در دسترس پلتفرم رایانه‌ی شخصی قرار دارد. این اثر به دلیل محدودیت‌های کنسول‌های نسل هشتم، هرگز برای این کنسول‌ها عرضه نگشت. در حال حاضر هیچ جزئیاتی در رابطه با پورت Star Citizen برای کنسول‌های نسل نهم در دسترس قرار ندارد اما با توجه به قدرت این کنسول‌ها، به نظر می‌رسد که در آینده، این اثر برای این کنسول‌ها نیز عرضه گردند.

12345678910(11 رای, میانگین آرا 8٫45 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید