نسخه جدید بازی Saints Row در سال ۲۰۲۰ معرفی خواهد شد

۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۵

 

در ماه آگست امسال اخباری مبنی بر ساخت نسخه‌ی جدیدی از مجموعه‌ی Saints Row منتشر شد و مشخص شد این بازی جدید نسخه‌ی فرعی نبوده بلکه یک Saints Row کامل خواهد بود.


به تازگی مدیر اجرایی شرکت کوچا میدیا (Koch Media)، آقای کلمنتس کوندراتیس (Klemens Kundratitz)، در مصاحبه ای با وبسایت GamesIndustry توضیحاتی درمورد بازی جدید این سری که توسط شرکت وِلسین (Volition) درحال توسعه است، ارائه داده است.

تمامی سازندگان نسخه‌های قبلی این سری همراه با توسعه دهندگان شرکت Volition مشغول به کار هستند و هیچ چیز نمی‌تواند تمرکز آن‌ها را برای خلق نسخه‌ی جدید این مجموعه برهم بزند.

وی افزود:

Saints Row خیلی به قلب‌های ما نزدیک است و ما قطعا در سال آینده در مورد آن صحبت خواهیم کرد اما چیزی که در حال حاضر می خواهم بگویم این است که این بازی منتشر شده و بازی بزرگی خواهد بود.

آخرین نسخه‌ی رسمی این سری بازی Saints Row: Gat out of Hell بود که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و در واقع بسته‌ای الحاقی برای Saints Row 4 محسوب می‌شود. در سال ۲۰۱۷ نیز نسخه‌ای فرعی تحت عنوان Agents of Mayhem از این سری منتشر شد که عملکرد چندان مناسبی نداشت و کمپانی Volition را دچار ضرر مالی کرد. در حال حاضر کمپانی Koch Media حق انتشار این بازی را از کمپانی Deep Silver خریداری کرده است.

برای نسخه‌ی جدید هنوز عنوان خاصی درنظر گرفته نشده است و مشخص نیست این عنوان برای چه پلتفرم‌هایی عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است در اوایل سال جاری نسخه نینتندو سوئیچ Saints Row 3 عرضه شد و همچنین یک فیلم سینمایی نیز با اقتباس از این سری در حال ساخت است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید