Minecraft Earth بیش از ۲٫۵ میلیون بار دانلود شده است

۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵

پس از تنها یک هفته از انتشار بازی Minecraft Earth، این عنوان موفق شده است تا به تعداد دانلود ۱٫۴ میلیون نسخه‌ای در آمریکا برسد. این عدد در مقیاس جهانی به رقم ۲٫۵ میلیون نسخه می‌رسد.

اگر بخواهیم به صورت دقیق بیان کنیم، ۱۱ روز از انتشار بازی Minecraft Earth می‌گذرد و طبق گزارش‌های منتشر شده، این بازی در آمریکا موفق به دستیابی به عدد دانلود فوق‌العاده‌ی ۱٫۴ میلیون برسد. این عدد حدود ۸۰ درصد از دانلودکنندگان بازی را نشان می‌دهد. عدد دقیق تعداد دانلودهای این بازی در سراسر جهان چیزی نزدیک به ۲٫۵ میلیون نسخه است.

بازی Minecraft Earth شروعی آرام داشت، ولی اینطور که به نظر می‌رسد، قرار است این شروع آرام در ادامه یک روند ادامه‌دار را در پیش بگیرد و به اصطلاحی، به صورت آهسته و پیوسته به فروش برسد. با این حال، اگر بخواهیم نگاهی مقایسه‌ای داشته باشیم، بازی Minecraft Earth به شدت از رقیب خود یعنی Pokemon Go ضعیف‌تر عمل کرده است. بازی Pokemon Go در هفته‌ی ابتدایی انتشار خود توانست به تعداد دانلود عجیب ولی واقعی ۳۲٫۷ میلیون نسخه در آمریکا دست پیدا کند. از طرفی دیگر بازی Harry Potter: Wizards Unite نیز عملکرد بهتری از سری Minecraft داشته و در هفته‌ی اول انتشار خود به عدد ۳٫۱ میلیون نسخه رسیده بود.

اگر بخواهیم بازی Minecraft Earth را از نظر سیستم‌عامل تقسیم بندی کنیم، این بازی بیشتر برای دارندگان سیستم عامل ios جذابیت داشته است؛ چرا که بیش از ۷۳ درصد دانلودهای این بازی برروی این سیستم عامل صورت گرفته است. البته می‌توان این مورد را نیز در نظر گرفت که نسخه‌ی بتای این بازی ابتدا تنها برروی سیستم عامل ios در دسترس بوده است.

میزان فروش بازی Minecraft Earth در آمریکا چیزی حدود ۸۶ هزار دلار و در جهان عددی نزدیک به ۹۳ هزار دلار بوده است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید