گیفت کارت
گیفت کارت

مراحل پایانی ساخت بازی Cyberpunk 2077 آغاز شد

۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۲
بررسی فنی بازی Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 را می‌توان مورد انتظارترین بازی نسل هشتم به شمار آورد که در سال آینده عرضه خواهد شد. حال استودیوی سی‌دی پراجکت رد به تازگی و در جریان گزارش مالی خود به این نکته اشاره می‌کند که بازی Cyberpunk 2077 مراحل پایانی ساخت خود را سپری می‌کند.

استودیوی سی‌دی پراجکت رد جریان گزارش مالی سه ماهه‌ی دوم خود گزارشی از مخارج و البته میزان فروش بازی‌های این استودیو را ارائه داد و به گفته‌ی استودیوی سی‌دی پراجکت، سه ماهه‌ی سوم سال مالی ۲۰۱۹، سودآوری خوبی برای این شرکت در پی داشته است که سی‌دی پراجکت این موضوع را مدیون توسعه‌ی بازی Cyberpunk 2077 می‌داند.

همچنین استودیوی سی‌دی پراجکت در جریان گزارش مالی خود به این نکته اشاره کرد که بازی Cyberpunk 2077 وارد مراحل پایانی ساخت خود شده است.

آمار و گزارش از دارایی‌ها و هزینه‌های صرف شده در ساخت بازی‌های ویدئوی در سه‌ماهه‌ی سوم سال مالی ۲۰۱۹ ارائه شده و سودآوری حاصل آمده در سه‌ماهه‌ی سوم سال مالی ۲۰۱۹ را می‌تواند مدیون توسعه‌ی بازی Cyberpunk 2077 دانست که هم اکنون وارد مراحل حساس پایانی ساخت خود شده است.

این طور به نظر می‌رسد که مراحل توسعه‌ی بازی Cyberpunk 2077 تا به اینجا به خوبی پیش رفته و حال که بازی به گلد شدن نزدیک است پس می‌توان انتظار داشت که در تاریخ انتشار آن یعنی ماه آوریل خلیلی ایجاد نشده و بازی در موعد مقرر آماده‌ی عرضه شود.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ پنجشنبه ۲۸ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ (۱۶ آپریل ۲۰۲۰ میلادی) بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استیدیا منتشر می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و دنبال نمایند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید