مراحل جدیدی به بازی Call of Duty: Modern Warfare اضافه شدند

۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Call of Duty: Modern Warfare Remastered مشخص شد

حدودا یک ماهی است که از عرضه‌ی Call of Duty: Modern Warfare می‌گذرد و این بازی توانست تا نظر بسیار مثبت منتقدان و بازی‌بازان را به خود جلب کند. این اثر نقشه‌های و حالت‌های جدیدی را به مجموعه‌ی Call of Duty اضافه کرد و توجه افراد زیادی را جلب کرده است. در همین راستا، استودیوی سازنده از اضافه شدن مراحل جدید Spec Ops حکایت کرده و به خواسته‌ی تعداد زیادی از بازی‌بازان و کاربران پاسخ داده است.

مدتی است بازی منحصر به فرد و جذاب Call of Duty: Modern Warfare در دسترس قرار گرفته و بسیاری از هواداران و طرفداران علاقه‌مند به بازی‌های شوتر را به سوی خود کشانده است. در همین راستا استودیوی سازنده نیز در تلاش است تا با انتشار به‌روزرسانی‌ها و بهینه‌سازهای مختلف این عنوان جدید را بهبود و گسترش دهد.

این بازی با ایجاد فضایی منحصر به فرد و محیطی جذاب، مبارزات هیجان‌انگیز و استثنایی را در دسترس بازی‌بازان و علاقه‌مندان به عناوین تیراندازی اول شخص قرار می‌دهد. بی‌شک بازی‌های تیراندازی هواداران زیادی دارند که در این میان، عنوان Call of Duty بسیار می‌درخشد و تیم‌های سازنده نیز با اقدامات مختلف خود قصد در بهتر کردن این عنوان خاص دارد.

استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) پیش از این قول داده بود که مرحله‌ی جدیدی به بخش Classic Spec Ops اضافه خواهد کرد. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، این مرحله تحت عنوان Door Kick به بازی اضافه شده و نشان دهنده‌ی این است که استودیوی سازنده به وعده‌ی خود عمل کرده است. شما هم‌اکنون می‌توانید به مرحله‌ی Door Kick دسترسی داشته باشید.

در این مرحله هرچه سریع‌تر بتوانید ماموریت را به پایان برسانید، سطح بهتری کسب خواهید کرد و به موجب آن مواردی مثل میزان XP دریافتی و همینطور سایر پاداش‌ها هم بهتر خواهند شد. علاوه بر این مرحله جدید، برای طرفداران بخش Operations هم دو ماموریت Harbinger و Brimstone با به‌روزرسانی جدید در دسترس قرار گرفته‌اند. اما برای بخش چند نفره‌ی معمولی بازی، در لیست مراحل این هفته Gun Game و Realism Moshpit در دسترس هستند. Realism Moshpit خود شامل حالت‌هایی مثل Hardpoint ،Kill Confirmed ،Headquarters و Domination می‌شود که با قوانینی واقع‌گرایانه قابل دست‌یابی هستند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید دیگر اخبار مربوط به این بازی را از طریق وب‌سایت گیمفا دنبال کنید.

گفتنی است که نقدها و نمرات منتقدین تحت عنوان «ندای بازگشت به اوج | نقدها و نمرات Call of Duty: Modern Warfare» را نیز می‌توانید از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت مشاهده و بررسی کنید. در نهایت اگر جزو طرفداران پر و پا قرص این بازی شوتر منحصر به فرد هستید، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی این بازی تحت عنوان «این یعنی جنگ مدرن، یعنی ندای وظیفه حقیقی | نقد و بررسی بازی Call Of Duty Modern Warfare» به قلم مهدی رضایی را از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید