گیفت کارت
گیفت کارت

احتمال عرضه‌ی بازی Age of Empires IV برروی کنسول‌ها وجود دارد

۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

در جریان رویداد X019، شرکت مایکروسافت تریلری از گیم‌پلی بازی Age of Empires IV را منتشر کرد. حال بر اساس صحبت‌های جدید سازندگان، به نظر می‌رسد که احتمال عرضه‌ی این عنوان برروی کنسول‌ها نیز وجود دارد.

اخیرا خانم شنون لوفتیس (Shannon Loftis) و آقای آدام ایسگرین (Adam Isgreen)، از تهیه‌کنندگان بازی Age of Empires IV، در مصاحبه با وب‌سایت Stevivor صحبت‌هایی را در خصوص این عنوان مطرح کرده‌اند.

خانم لوفتیس در پاسخ به احتمال عرضه‌ی Age of Empires IV برروی کنسول‌ها وان اظهار داشت:

این یک تصمیم سخت است. Age of Empires IV عنوانی برای رایانه‌های شخصی است. ما می‌خواهیم بازی را با کیفیت خوبی برروی رایانه‌های شخصی عرضه کنیم، پس از آن شاید عرضه‌ی بازی برروی اکس‌باکس را نیز در نظر داشته باشیم. ما سخت در تلاش هستیم تا بازی Age of Empires IV در همه‌ی جوانب مختلف یک تجربه‌ی لذت‌بخش برای بازی‌بازان باشد. هدف اول ما این است که کنترل بازی را با استفاده از ماوس و صفحه‌کلید بهینه سازیم.

آقای ایسگرین در ادامه گفت:

ما می‌خواهیم همه‌ی گزینه‌های موجود را بررسی کنیم. در ابتدا این را باید بدانیم که Age of Empires IV، عنوانی مخصوص رایانه‌های شخصی است، اما پس از انتشار بازی شاید به عرضه‌ی آن برروی سایر پلتفرم‌ها نیز فکر کنیم.

طبق صحبت‌های انجام شده، این احتمال وجود دارد که در صورت موفقیت بازی Age of Empires IV برروی رایانه‌های شخصی، این عنوان را برای کنسول‌ها نیز عرضه شود. همچنین اخیرا تیم سازنده‌ اعلام کرده است که این بازی فاقد پرداخت‌های درون برنامه‌ای خواهد بود. Age of Empires IV در تاریخی نامشخص برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید