تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Blair Witch مشخص شد

۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵

به احتمال زیاد با فیلم Blair Witch آشنایی دارید؛ فیلمی که در سال ۱۹۹۹ منتشر شد و بازخوردهای بسیار مثبتی را به همراه داشت. اما نسخه‌ی جدید آن که در سال ۲۰۱۶ عرضه شد، توانست تا حدودی تحسین مخاطبین را در دوران افت سینما و سبک وحشت برانگیزد. خالقین این مجموعه به فیلم آن بسنده نکردند و مدتی است که بازی ویدئویی این عنوان را در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار داده‌اند. در همین راستا، استودیوی سازنده از تاریخ عرضه‌ی بازی Blair Witch برای کنسول پلی‌استیشن ۴ رونمایی کرده است.

بازی اول شخص و داستان‌محور Blair Witch برگرفته از جهان خیالی فیلم این مجموعه بوده و قرار است در سال ۱۹۹۶ میلادی جریان داشته باشد. پسری در جنگل گم شده است و بازی‌بازان در قالب الیس (Ellis)، مامور سابق پلیس و شخصی با گذشته‌ای تاریک، به جستجوی وی خواهند پرداخت. در جریان داستان، این جستجو تبدیل به کابوسی برای الیس می‌شود و وی بایستی با نیرویی مرموز و وحشتناک در خلال آن دست و پنجه نرم کند. کاربران در طول بازی تنها یک چراغ قوه دارند و یک سگ به نام بولت هم آن‌ها را همراهی می‌کند. این سگ باهوش می‌تواند به‌ خوبی شخصیت اصلی بازی را از وجود دشمنان مطلع و آیتم‌های مختلفی را برای شما پیدا کند. همچنین لازم به ذکر است که نحوه‌‌ی برخورد شما با بولت هم می‌تواند روی رفتار و کارهایی که برای شما انجام می‌دهد، تاثیر گذار باشد.

بازی Blair Witch در حال حاضر برروی کنسول اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و کاربران این دو پلتفرم تا به الان از تجربه‌ی این بازی بسیار لذت برده‌اند. در این میان، کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ از تجربه‌ی بازی Blair Witch محروم بودند اما به تازگی استودیوی سازنده از تاریخ عرضه‌ی این بازی ترسناک و منحصر به فرد برای کنسول محبوب پلی‌استیشن ۴ رونمایی کرده است.

طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، بازی Blair Witch در تاریخ ۱۲ آذر ماه سال ۱۳۹۸ (۳ دسامبر ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار خواهد گرفت. در ضمن اگر جزو علاقه‌مندان پر و پا قرص این بازی ترسناک هستید، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی بازی Blair Witch تحت عنوان «جنگل و سکوت | نقد و بررسی بازی Blair Witch» را از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا مطالعه کنید. شما می‌توانید لیست جامع اچیومنت‌های این بازی را از این نشانی مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید