کارگردان Overwatch 2 از بخش داستانی و محتوای این بازی می‌گوید

۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰
Overwatch 2

همان‌طور که اطلاع دارید، شرکت بلیزارد (Blizzard) در جریان رویداد BlizzCon 2019، از دو بازی Overwatch 2 و Diablo 4 رونمایی کرد و تاکنون اطلاعات مختلفی از این عناوین منتشر شده است. به تازگی کارگردان بازی Overwatch توضیحاتی را در خصوص نسخه‌ی دوم این عنوان ارائه داده است.

آقای جف کپلن (Jeff Kaplan)، کارگردان و طراح سری Overwatch، در مصاحبه با وب‌سایت The Washington Post اظهار داشت:

بازی Overwatch 2 به آن اندازه‌ای که به نظر می‌رسد، بحث‌برانگیز نیست و نمی‌توان آن را با یک بسته‌ی الحاقی مقایسه کرد. من بازی‌های زیادی را تجربه می‌کنم. من نمی‌توانم به یک بسته‌ی الحاقی به این بزرگی فکر کنم. این بازی یک تجربه‌ی داستانی کامل خواهد بود؛ همان‌طور که شما از یک عنوان AAA انتظار دارید.

آقای کپلن هنوز اطلاعاتی را از مدت زمان بازی Overwatch 2 ارائه نداده است. اما وی معتقد است که محتوای PvE این عنوان به اندازه‌ی کافی قوی خواهد بود.

وی ادامه داد:

افراد زیادی وجود دارند که به شدت با شخصیت‌های ما در بازی درگیر هستند، زیرا ما این قهرمانان را در خط مقدم قرار داده‌ایم. آن‌ها دوست دارند با شخصیت‌ها ارتباط برقرار کنند به گونه‌ای که فشار کمتری نسبت به آن‌ها باشد. بنابراین ما احساس کردیم که می‌توانیم یک ویژگی بزرگ را به هواداران خود بدهیم که از طریق آن می‌توان از بخش Co-Op به شدت لذت برد.

بازی Overwatch 2 هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دست ساخت قرار دارد. تاکنون هیچ تاریخ مشخصی برای عرضه‌ی این بازی اعلام نشده است. برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات از بازی Overwatch 2 می‌توانید به این نشانی مراجعه بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید