توضیحات استودیوی رمدی اینترتینمنت در مورد درآمد بازی Control

۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵

مدتی است که بازی Control، ساخته‌ی استودیوی رمدی اینترتینمنت (Remedy Entertainment) منتشر شده و توانسته است تا حدود زیادی مورد تحسین و استقبال منتقدان قرار بگیرد. البته در این میان، افرادی نیز بودند که از این ساخته‌ی استودیوی رمدی انتظارات بیشتری داشته و علاقه‌ای نبست به Control نشان ندادند. چندی پیش اطلاعاتی از میزان درآمد حاصل از این بازی در ماه اول انتشار در دسترس قرار گرفت و تیم سازنده توضیحاتی زیادی در مورد آن ندادند. حال پس از گذشت یک روز، جزئیات بیشتری در این راستا ارائه شده‌اند که می‌توانند برای علاقه‌مندان به این بازی جالب باشند.

بازی Control مجموعه‌ای از تمامی تم‌ها و ویژگی‌هایی که استودیوی رمدی در بازی‌های خود به کار می‌برد را در معرض نمایش قرار داد. این بازی با جلوه‌های خیره کننده و طراحی‌های بی‌نظیر برروی موجودات و محیط خود، توجه‌ کاربران زیادی را تا به الان جلب کرده است. شرکت ۵۰۵ گیمز (۵۰۵ Games)، ناشر بازی Control، چندی پیش از درآمد ۱۷٫۷ میلیون یورویی این بازی در ماه اول انتشار خبر داد. این شرکت ناشر بازی، شریکی در درآمدهای حاصل از این بازی داشته که تحت عنوان دیجیتال براس (Digtial Bros) شناخته می‌شود.

توسعه‌دهندگان بازی Control به تازگی جملاتی حول درآمد و میزان فروش این بازی اعلام کرده‌اند که مشخص نیست که دقیقا آن‌ها از این موضوع رضایت داشته یا ندارند. پس از آنکه درآمد حاصل از این بازی بین طرفین قرارداد تقسیم شد، تیم سازنده به تازگی اعلام کرده است که قرارداد آن‌ها با دیجیتال براس به اتمام رسیده و این شرکت دیگر با آن‌ها به فعالیت خود ادامه نخواهد داد. همچنین بیان شده است که علی رغم رقمی که توسط این شرکت برای میزان درآمد حاصل از بازی Control در ماه اول عرضه بیان شد، این رقم در حال افزایش است و این میزان با چیزی که شرکت دیجیتال براس اعلام کرده تفاوت دارد. البته شایان ذکر است که آن‌ها وارد جزئیات این مسئله نشده و اطلاعات بیشتری را در دسترس کاربران قرار ندادند.

هنوز مشخص نیست که استودیوی رمدی اینترتینمنت از عملکرد بازی Control خود ترس داشته یا تنها قصد روشن کردن وضعیت و اوضاع فعلی خود را دارد. به جرات می‌توان گفت که این حرکت تیم سازنده مقداری عجیب و غیرطبیعی به نظر می‌رسد. باید بگوییم که البته همچنان محتویات و به‌روزرسانی جدیدی و مختلفی در راه هستند که این موضوع تاثیری از عملکرد خوب یا بد بازی نگرفته است.

بازی Control در حال حاضر برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های‌شخصی در دسترس قرار دارد. همچنین اگر داستان بازی برای شما نامفهوم بود یا این‌که قصد دارید در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنید، ما مطالعه‌ی مقاله‌ی ‌آقای آریا مقدم تحت عنوان «هیس!» را به شما پیشنهاد می‌کنیم. نقد و بررسی ویدئویی بازی Control نیز از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت قابل مشاهده است.

در ضمن اگر جزو کسانی هستید که در خرید این بازی مردد هستند و هنوز به تصمیم قطعی نرسیده‌اند، پیشنهاد می‌کنیم ویدئوی هایلایت وب‌سایت گیمفا را مشاهده کرده و با نکاتی که باید پیش از خرید بازی Control بدانید آشنا شوید. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را از طریق وب‌سایت گیمفا و با عنوان «فرای واقعیت | نقد و بررسی بازی Control» به قلم امیرمهدی نامجو نیز مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید