Tell Me Why تنها برای اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد | وجود تنها ۳ قسمت

۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

بازی Tell Me Why ساخته‌ی جدید خالقان Life is Strange، قرار است که به صورت انحصاری برای پلتفرم‌های مایکروسافت (رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس وان) و تنها در ۳ قسمت منتشر شود.

در میان بازی‌های متعددی که دیشب شرکت مایکروسافت در طی مراسم مخصوص به خود معرفی کرد، شاید بازی Tell Me Why مورد انتظارترین و البته چشم‌گیرترین آنان باشد. به نظر می‌رسد ساخته‌ی جدید استودیوی دونتنود (Dontnod) قرار است که یک بازی احساسی، عمیق و زیبا باشد که به رابطه‌ی خواهر و برادری همسن می‌پردازد. اگر ساخته‌ی قبلی این استودیو یعنی Life is Strange را به یاد داشته باشید، می‌دانید که کم‌تر شخصیت‌هایی را همچون کلویی (Chloe) و سم (Sam) در عناوین ویدئویی مشاهده کرده‌ایم. در نتیجه، می‌توان به مهارت استودیوی مذکور در خلق شخصیت و داستان‌های شگفت‌انگیز اقرار کرد. اکنون که Tell Me Why در دست ساخت است، انتظارات از آن بسیار بالا بوده و همه منتظر یک داستان عالی، شخصیت‌پردازی فوق‌العاده و به صورت کلی، یک بازی ایده‌آل هستند.

گرافیک بازی نسبت به Life is Strange چندین پله بهتر شده است و می‌توان پیشرفت را در تک تک جزئیات بافت‌ها مشاهده کرد که نشان از دقت و تمرکز بالای تیم سازنده برروی عناصر مختلف بازی به غیر از داستان می‌دهد. همان‌طور که می‌دانید، بازی‌های پیشین این استودیو، در قالب یک داستان ۵ قسمتی عرضه شدند و فاصله‌ی زمانی بین انتشار هر قسمت، برای بسیاری از بازی‌بازان آزاردهنده بود. اکنون، استودیوی دونتنود بیان کرده است که بازی Tell Me Why برخلاف Life is Strange، در قالب یک داستان ۳ قسمتی عرضه خواهد شد و هر سه قسمت بازی قرار است تا در تابستان سال ۲۰۲۰ منتشر شوند.

داستان بازی در رابطه با دو خواهر و برادر دو قلو است که شما در بازی می‌توانید کنترل هر یک از آنان را به دست بگیرید. جالب است که بدانید هر یک از این دو نفر دارای خلقیات و رفتارهای بسیار متفاوتی است که ارزش تکرار بازی را بسیار بالا می‌برد. شما می‌توانید تریلر معرفی بازی را در این نشانی مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید