لیست تخفیف‌های اکس‌باکس پس از جشنواره‌ی X019 منتشر شد

۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

پس از نمایش عظیم اکس‌باکس در جشنواره‌ی X019 که دیروز در لندن برگزار شد، مایکروسافت (Microsoft) لیستی از تخفیف‌های جدید فروشگاه این کنسول را منتشر کرده است که در این لیست، نام بازی‌های بزرگی مانند Red Dead Redemption 2، Gears 5 و Destiny 2 به چشم می‌خورد.

البته باید برای دستیابی به این تخفیف‌ها، سریع عمل کنید چرا که این تخفیف‌ها تنها تا انتهای امروز اعتبار دارند. چشم‌گیر‌ترین مورد در بین تخفیف‌ها، نسخه‌ی Ultimate بازی Red Dead Redemption 2 است که ۵۵ درصد تخفیف خورده است. این نسخه‌ی بازی تمام محتوای داستانی اضافه از نسخه‌ی Special، را در کنار لباس‌هایی برای شخصیت آنلاین‌تان دارد. بازی Borderlands 3 Super Deluxe Edition با قیمت ۸۰٫۳۹ دلار به فروش می‌رسد که حدودا ۲۰ دلار ارزان‌تر از قیمت اصلی است. همچنین می‌توانید نسخه‌ی Champions بازی FIFA 20 را با ۱۶ دلار تخفیف به قیمت ۶۳٫۹۹ دلار خریداری کنید. نسخه‌ی Ultimate بازی Gears 5 نیز قیمتی ۵۵٫۹۹ دلاری دارد. بازی‌های زیادی دیگری از این تخفیف بهره برده‌اند که می‌توانید با مراجعه به فروشگاه اکس‌باکس، از آن تخفیف‌ها به طور کامل آگاه شوید.

اگر این قیمت‌ها شما را هیجان‌زده نمی‌کنند، مایکروسافت اشتراک سه ماهه Xbox Game Pass را با قیمت تنها ۱ دلار به فروش می‌رساند. این سرویس ماه آینده میزبان بازی‌های بزرگی از جمله The Witcher 3، Darksiders 3 و Rage 2 خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید