بازی Control در ماه اول انتشار خود به سود ۱۷٫۷ میلیون یورویی دست یافته است

۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

بازی Control، آخرین ساخته‌ی استودیوی رمدی اینترتینمنت (Remedy Entertainment)، از عناوین خاص و منحصر به فرد سال جاری میلادی بوده که توانست از سوی منتقدین مورد استقبال قرار بگیرد. اخیر این استودیو میزان فروش و سود این بازی را اعلام کرده و به نظر می‌رسد که این رقم Control برای این استودیو رضایت‌مند بوده است.

استودیوی رمدی و شرکت ۵۰۵ گیمز، ناشر بازی Control، در ارائه‌ی آخرین گزارش مالی خود به سود ۱۷٫۷ میلیون یورویی این عنوان در ماه اول انتشار آن اشاره کرد. مطمئنا این رقم بسیار قابل توجهی برای ماه اول عرضه‌ی بازی Control محسوب می‌گردد. با توجه به اینکه قرار است در آینده محتویات و بسته‌های الحاقی جدیدی برای این بازی عرضه شود، به طور حتم این میزان درآمد و فروش افزایش خواهد یافت. لازم به ذکر است که این رقم یاد شده شامل قرارداد انحصاری ۱۰ میلیون یورویی با فروشگاه اپیک گیمز نخواهد بود.

بازی Control هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را تحت عنوان «فرای واقعیت»، نوشته‌ی امیرمهدی نامجو مطالعه بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • h00man گفت:

  واقعا بازی با کیفیتی بود. یه گیم پلی با اکشن متفاوتی که بشدت برپایه فیزیک بود ، داستان مرموزو پیچیده .بازی نسبتا کوتاهی بود حدودا ۱۰ ساعت اما ۱۰ ساعت هنر خالص .

  0
  0
 • نوش جونشون هرچی بفروشه حقشه
  واقعا زحمت کشیدن براش منتظر عناوین دیکه هستیم ازین کمپانی

  0
  0
 • Hamid گفت:

  خیلی خوب فروخته
  حالا اگه تو استیم عرضه میشد چی میشد دوبرابر

  0
  0
  • h00man گفت:

   فرض کن بازی ۱۵ میلیون یورو فروش کنه اگه تو استیم بذارنش ۵ میلیون یورو رو باید ۲دستی تقدیم استیم مفت خور کنن Neutral
   مگه استیم چه نقشی تو خلق اثر داشته که انقد سهم ببره

   0
   0
   • kiyanoosh.n گفت:

    این ۳۰ درصد کارمزد تمام استورا میگیرن اینطوری که تو میگی پس سونی و مایکرو , گوگل پلی هم مفت خورن . نکته بعدی اخباری مثل این کاملا دروغ فقط تبلیغات برای اپیک استور , این بازی ۳۰ میلیون یورو خرج ساختش شده ۱۰ میلیون اپیک داده بدون در نظر گرفتن سود اپیک و کارمزدش این بازی باید ۳۷ میلیون یورو فروش داشته باشه که با تعداد کاربرای که تو اپیک هستن همخانی نداره

    0
    0
    • h00man گفت:

     اره داداش ۳۰ درصد کل فروش خیلی زیاده حالا هر کمپانی میخاد باشه تازه بجر اون ۳۰ درصد بازم از مبلغ فروش طبق قوانین مالیاتی امریکا یه چند درصیدم میره تو جیب دولت . بعدشم فک کنم اپیک از بازیای با متور غیر از انریال خودش حدودا ۱۲ درصد سود میگیره ولی اگع موتورت انریال باشه حدود ۱۰ درصد میگیذه که واااقعا عالیه
     و در اخر اینکه اگه بدونین ساختن یه بازی کامل از پایه چه کار عذاب اورو سختیه مطعمن باش صدای شمام برا اون ۳۰ درصد درمیومد

     0
     0