از پنجره‌ی گیمفا | پخش زنده‌ی رویداد اختصاصی اکس باکس (XO19) [به اتمام رسید]

رویداد XO19 یکی دیگر از رویدادهای اختصاصی اکس باکس است که امشب آغاز می شود و طی این رویداد احتمالا شهاد معرفی بازی‌هایی جدید برای کنسول اکس باکس اسکارلت و انتشار جزئیاتی جدیدی از این کسنول خواهیم بود. با پخش زنده‌ی رویداد XO19 با گیمفا همراه باشید.

به نظر می‌رسد نسبت به سال گذشته، امسال شاهد رویداد بزرگ‌تری هستیم. مایکروسافت قصد دارد تا طی رویداد XO19 اطلاعات و جزئیات بیشتری از کنسول نسل آینده‌ی خود به اشتراک بگذارد و چه بسا شاهد معرفی بازی‌های جدیدی برای این کنسول باشیم. استودیوهای زیادی در این رویداد حضور دارند که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به استودیو آبسیدین اشاره کرد؛ بنابراین شاید استودیوی آبسیدین که هم اکنون از استودیوهای فرست پارتی مایکروسافت محسوب می‌شود طی این رویداد از بازی جدید خود رونمایی کند. همچنین مایکروسافت قصد دارد تا طی این رویداد را از تخفیفات جمعه‌ی سیاه خود رونمایی کند و در این صورت اگر از کاربران کنسول اکس باکس باشید احتمالا برای شروع جمعه‌ی سیاه و آغاز تخفیفات ویژه‌ی آن لحظه شماری می‌کنید.

همچنین بازی‌بازان قادرند تا در این رویداد به تجربه‌ی بازی‌های مختلفی از جمله Star Wars Jedi: Fallen Order و Gears 5 بپردازند بنابراین احتمالا طی روزهای آینده شاهد انتشار ویدئوهای متعددی از گیم‌پلی بازی‌های یاد شده در فضای مجازی خواهیم بود.

زمان و ساعت برگزاری

رویداد XO19 امشب  راس ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران آغاز می‌شود و شما می‌توانید این رویداد را به صورت زنده از قسمت پایین مشاهده کنید. به علاوه هم زمان با آغاز مراسم و به مانند همیشه، با پوشش خبری این رویداد همراه شما خواهیم بود تا رد سریع‌ترین زمان ممکن اخبار جدید را به سمع و نظر شما برسانیم.

 

12345678910(38 رای, میانگین آرا 6٫61 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید