تریلر جدیدی از Call of Duty: Modern Warfare با محوریت نقدهای این اثر منتشر شد

۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

حدود سه هفته‌ای است که از عرضه‌ی Call of Duty: Modern Warfare می‌گذرد و این بازی توانست تا نظر بسیار مثبت منتقدان و بازی‌بازان را به خود جلب کند. این اثر نقشه‌های و حالت‌های جدیدی را به مجموعه‌ی Call of Duty اضافه کرد؛ پس به لطف این پیروزی چرا اینفینیتی وارد (Infinity Ward)، نباید تریلری با محوریت محتویات Call of Duty: Modern Warfare در کنار نظر منتقدان را منتشر کند؟

Call of Duty: Modern Warfare با اینکه از برخی مشکلات ریز اما مهم مانند صدای بلند حرکت پا و یا سلاح‌ها‌ی ناپایدار از نظر قدرت رنج می‌برد، اما گیم‌پلی سرگرم کننده و همراه با حالت‌های متنوع را به کاربر ارائه می‌دهد به صورت کلی، لحظات سرگرم کننده‌ای را برای کاربران و بازی‌بازان به وجود آورده است. البته اینفینیتی وارد اعلام کرده است که قصد دارد تا این مشکلات را نیز برطرف کرده و یک بازی بی‌نقص را به جامعه‌ی بازی‌بازان ارائه دهد.

بر اساس آمار منتشر شده از سوی اکتیویژن (Activision)، بازی Call of Duty: Modern Warfare با استقبال بسیار عالی بازی‌بازان مواجه شده و توانسته تا تنها در سه‌روز ابتدایی عرضه‌ی رسمی خود، فروش ۶۰۰ میلیون دلاری را به نام خود ثبت کند که البته با این میزان فروش، رکورد فروش ابتدایی تاریخ مجموعه‌ی Call of Duty را شکسته و از فروش ۵۰۰ میلیون دلاری سه‌روز ابتدایی Call of Duty: Black Ops 4 نیز پیشی بگیرد. در واقع فروش این اثر در روزهای ابتدایی خود، از فیلم Joker نیز که در حال حاضر رکورددار فروش آثار سینمایی رده‌ی سنی بزرگ‌سال هست نیز بیشتر بوده.

اینفینیتی وارد قول عرضه‌‌ی محتویات بیشتری را در ماه آذر ۱۳۹۸ (دسامبر ۲۰۱۹) داده است. همچنین بتل‌پس این اثر نیز طی ماه آینده در اختیار بازی‌بازان قرار می‌گیرد. بازی Call of Duty: Modern Warfare، هم‌اکنون در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌ی شخصی قرار دارد. شما برای آشنایی بیشتر با این اثر، می‌توانید به نقد و بررسی آن با نام این یعنی جنگ مدرن، یعنی ندای وظیفه‌ی حقیقی مراجعه فرمایید. در ادامه نیز شما را به تماشای تریلر جدید منتشر شده‌ از جدید این اثر دعوت می‌کنیم:

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید