راک‌استار بیانیه‌ای را در مورد مشکلات نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Red Dead Redemption 2 منتشر کرد

۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

بیش از یک هفته‌ از انتشار بازی Red Dead Redemption 2 برروی رایانه‌های شخصی می‌گذرد. با این حال، این عنوان با مشکلات مختلفی روبه‌رو بوده و شرکت راک‌استار (Rockstar) تاکنون به‌روزرسان‌هایی را برای بازی عرضه کرده است، اما برخی از مشکلات این اثر همچنان پابرجا هستند. اخیرا این شرکت بیانیه‌ای را در خصوص مشکلات نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Red Dead Redemption 2 ارائه داده است.

راک‌استار در توییتر رسمی خود اعلام کرد که از مشکلات Red Dead Redemption 2 برروی رایانه‌های شخصی آگاه بوده و به‌زودی بهینه‌سازها و به‌روزرسان‌های جدیدی برای حل مشکلات آن عرضه خواهد شد.

متن بیانیه‌ی راک‌استار را می‌توانید در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

در طول یک‌ هفته‌ی گذشته، تیم توسعه‌ی بازی در سریع‌ترین زمان تلاش کرده تا مشکلاتی که در نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Red Dead Redemption 2 وجود داشته را برطرف نماید. تاکنون توانسته‌ایم برخی از مشکلات مربوط به لانچر راک‌استار را که توسط بازی‌بازان گزارش شده بود، رفع کنیم. با این حال می‌دانیم که هنوز تعدادی از بازی‌بازان رایانه‌های شخصی برای اجرای این بازی با مشکلاتی نظیر افت فریم روبه‌رو هستند. اعتقاد داریم که این مشکلات و باگ‌های به وجود آمده، به دلیل مسائل پیش‌بینی نشده‌ای هستند که در درایورهای کارت‌های گرافیکی انویدیا (Nvidia) و برخی از پردازنده‌ها رخ داده است. ما امروز یک به‌روزرسان جدید را برای بازی عرضه می‌کنیم که برخی از مشکلات بازی را برطرف می‌کند. ما همچنان در حال همکاری با انویدیا هستیم تا مشکلات اصلی بازی، از جمله افت فریم را با ارائه‌ی به‌روزرسان به صورت کامل برطرف کنیم. حل مشکل و انتشار این به‌روزرسان ممکن است چند روز به طول بیانجامد.

ما صمیمانه به خاطر مشکلات به وجود آمده و ناراحتی بازی‌بازان از آن‌ها عذرخواهی می‌کنیم و به‌زودی اطلاعات بیشتری را در این خصوص به اشتراک خواهیم گذاشت. ما شدیدا دوست داریم که همه‌ی علاقه‌مندان بتوانند بازی Red Dead Redemption 2 را برروی رایانه‌های خود به بهترین شکل ممکن تجربه نمایند. اگر همچنان به هر علتی با مشکلی روبه‌رو هستید، پیشنهاد می‌کنیم آن را از طریق صفحه‌ی پشتیبانی وب‌سایت راک‌استار با ما در میان بگذارید.

به عنوان قدردانی و سپاس از صبر و شکیبایی شما بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی، می‌خواهیم یک بسته‌ی رایگان به نام Prieto Poncho را که شامل سلاح‌ها و ویژگی‌های جدید در بخش آنلاین بازی است، عرضه نماییم. به‌زودی اطلاعات بیشتری در این خصوص ارائه خواهد شد.

بار دیگر از صبر و شکیبایی شما تشکر می‌کنیم.

Rockstar Games

بازی Red Dead Redemption 2 هم‌اکنون برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نقد نسخه‌های کنسولی و نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی را از طریق نشانی‌های قرار گرفته مطالعه بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید