پلی‌استیشن ۴ پرو توانایی اجرای Star Wars Jedi: Fallen Order را با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه دارد

PS4 ، اخبار ، اخبار بازی ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵

این طور که به نظر می‌رسد، گزارشات به دست رسیده حاکی از این است Star Wars Jedi: Fallen Order اجرا تقریبا بی‌نقص و بسیار با کیفیتی برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ خواهد داشت.

چندین کاربر که همین حالا هم به بازی دسترسی پیدا کرده‌اند، از کیفیت بالای بازی روی کنسول‌ها ابزار خرسندی کرده‌اند. ظاهرا بازی برروی پلی‌استیشن ۴ پرو عملکرد خوبی دارد و می‌تواند در اکثر مواقع نرخ فریم ۶۰ فریم بر ثانیه را حفظ کند. یکی از کاربران در این باره گفت:

دو حالت در بازی وجود دارد: Resolution و Performance. حالت Resolution نرخ فریم ۳۰ فریم بر ثانیه دارد اما کیفیت تصویر بسیار بالا است. در مقابل نرخ فریم حالت Performance، بالاتر و ۶۰ فریم بر ثانیه است و با رزولوشن ۱۰۸۰ پیکسل اجرا می‌شود. نرخ فریم بازی در این حالت بیشتر مواقع ثابت می‌ماند. گاهی مواقع، هنگام ورود به محیط‌های بزرگ، نرخ فریم بازی به مدت ۳-۵ ثانیه افت می‌کند و سپس به حالت عادی بازمی‌گردد.

با توجه به اطلاعاتی که تا کنون از بازی منتشر شده، به نظر می‌رسد ریسپاون (Respawn Entertainment) قرار است بازی‌ای با کیفیت و شایسته‌ی هواداران دنیای Star Wars ارائه کند. Star Wars Jedi: Fallen Order فردا برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

12345678910(11 رای, میانگین آرا 9٫18 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید