گیفت کارت
گیفت کارت

استودیوی آبسیدین احتمالا در جریان رویداد X019 از یک عنوان جدید رونمایی خواهد کرد

۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰

به نظر می‌رسد که در جریان رویداد X019 عناوین مختلفی معرفی خواهند شد. بر اساس جدیدترین اطلاعات، به نظر می‌رسد استودیوی آبسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) قرار است در این رویداد از یک عنوان جدید رونمایی کند.

در حالی که دیگر زمانی تا آغاز رویداد X019 باقی نمانده است، اخیرا برخی از برنامه‌‌های شرکت مایکروسافت برای این مراسم مشخص شده‌اند. در این میان و بر اساس گزارش‌های ارائه شده، به نظر می‌رسد که استودیوی آبسیدین یک عنوان جدید را در این رویداد معرفی خواهد کرد.

بر اساس توییت‌ جدید دنیل احمد (Daniel Ahmad)، تحلیل‌گر مشهور صنعت بازی‌های ویدئویی، نمایش بازی‌های Bleeding Edge, Wasteland 3 و Minecraft Dungeons برای رویداد X019 تایید شده‌اند و در عین حال، استودیوی آبسیدین از یک بازی جدید رونمایی خواهد کرد.

توییت دنیل احمد:

استودیوی آبسیدین سابقه‌ی کار برروی عناوینی همچون Fallout: New Vegas, Star Wars: Knights of the Old Republic 2, Pillars of Eternity و South Park: The Stick of Truth را دارد. آخرین اثر این استودیو، بازی The Outer World بوده که اخیرا منتشر گردیده است. به احتمال زیاد عنوان جدید این استودیو نیز در سبک اکشن نقش‌آفرینی خواهد بود.

همچنین در توییت دیگری نیز اشاره شده است که استودیوی Rare در جریان رویداد X019، از یک بازی جدید برای کنسول اکس‌باکس اسکارلت رونمایی می‌کند. گزارش شده است که این بازی در سبک اکشن ماجراجویی سوم شخص خواهد بود.

رویداد X019 از تاریخ ۱۴ نوامبر (۲۳ آبان ماه) الی ۱۶ نوامبر (۲۵ آبان ماه) در شهر لندن کشور انگلستان برگزار خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید