سازنده‌ی The Witcher 3 از تنها پشیمانی خود درباره‌ی شخصیت Ciri رونمایی می‌کند

۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰
The Witcher 3: Wild Hunt را با گرافیک ۳DS تجربه کنید!

بازی The Witcher 3: Wild Hunt بدون شک نه تنها از لحاظ تجاری بلکه از نظر محبوبیت و نظر منتقدان، موفقیت بسیار بزرگی برای استودیوی لهستانی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) بود. عنوانی که حتی از نظر بسیاری از بازی‌بازها یکی از بهترین بازی‌های تاریخ این صنعت است. با این حال تمام این موفقیت‌ها به این معنا نیست که آ‌ن‌ها از هیچ‌کدام از تصمیمات خود ناراضی و پشیمان نبوده و در صورت امکان آن‌ها را تغییر نمی‌دهند. حالا یکی از اعضای استودیوی سی‌دی پراجکت رد از تنها پشیمانی خود درباره‌ی شخصیت Ciri رونمایی کرده است.

آقای یاکوب سامالک (Jakub Szamalek)، نویسنده اصلی بازی The Witcher 3: Wild Hunt در طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت پی‌سی گیمر (PC Gamer) گفته است که تنها پشیمانی آن‌ها درباره‌ی شخصیت Ciri، عدم گسترش کافی داستان پشت خال‌کوبی رز او بوده است. طبق صحبت‌های وی این خال‌کوبی نماد بخشی از زندگی Ciri است که او در طی آن زمان مغلوب نیمه‌ی تاریک وجود خود شده و از بدترین غریزه‌های وجودی خود پیروی کرده‌ است. به نظر آقای سامالک به نمایش کشیدن این بخش از زندگی Ciri می‌توانست برای داستان بازی بسیار جذاب باشد و او به خاطر از دست دادن این موقعیت بسیار پشیمان است.

بازی The Witcher 3: Wild Hunt در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و به تازگی برای نینتندو سوییچ عرضه شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید