گیمفا؛ فراخوان جذب خبرنگار و مترجم

۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰

وب‌سایت خبری تحلیلی گیمفا قصد دارد به منظور گسترش برنامه‌های خود و پوشش هرچه بهتر خبری و تولید آیتم‌های ویدئویی جدید، از افرادی که توانایی ترجمه‌ی متون انگلیسی را دارا هستند و به بازی‌های ویدئویی نیز علاقه دارند، دعوت به عمل آورد.

علاقه‌مندان به همکاری با گیمفا باید شرایط زیر را دارا باشند:

  • حداقل ۱۸ سال سن
  • آشنایی با زبان انگلیسی و مترجمی
  • داشتن وقت آزاد حداقل ۶ ساعت در روز و حتی ایام تعطیل (ترجمه حداقل ۱۵۰۰ کلمه در روز)
  • توانایی نگارش متون فارسی
  • آشنایی ضمنی با صنعت بازی‌های ویدئویی
  • دارا بودن روحیه همکاری تیمی
  • کمی دقت و پشتکار و از همه مهم تر علاقه و تعهد به کار!

متقاضیان باید در نظر داشته باشند که به عنوان خبرنگار در وب‌سایت گیمفا با حقوق کلمه‌ای مشغول به کار خواهند شد و در زمینه‌ی ترجمه‌ی اخبار روز بازی‌های ویدئویی، آیتم‌های ویدئویی و مقالات متنوع نیز به این تیم کمک خواهند کرد. مهم‌ترین نکته برای عضویت در گیمفا، تعهد به کار و روحیه‌ی همکاری تیمی است.

روش عضویت در تیم خبری گیمفا به این شکل است: برای هر متقاضی یک خبر ارسال می‌شود که باید آن را ترجمه کرده و متن فارسی را برای ما بفرستد. اگر کیفیت ترجمه قابل قبول باشد، متقاضی مدتی در سایت به صورت آزمایشی فعالیت خواهد کرد و اگر بتواند به کیفیت مورد نظر ما برسد، به عضویت در تیم اصلی خبرنگاران گیمفا در خواهد آمد.

در صورتی که شرایط بالا را ضمن تمایل به همکاری دارید، می‌توانید پیامی به آیدی تلگرام زیر به همراه نام و نام خانوادگی، سن، محل زندگی و محل تحصیل و آخرین مدرک تحصیلی و یا یک لیست PDF از رزومه خود برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت به آن پاسخ دهیم.

آیدی تلگرام : Saeid_HJ

دوستانی که تمایل به ارسال نمونه از طریق ایمیل دارند، می‌توانند نمونه کارهای خود را به آدرس ایمیل [email protected] ارسال کنند. لازم به ذکر است که موضوع ایمیل خود را با عنوان «فراخوان عضویت در تیم خبری» ارسال کنید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید