شایعه: دنباله‌ی The Legend of Zelda: Breath of the Wild سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد

۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

در E3 2019، نینتندو (Nintendo) طی یک حرکت حماسی، از نسخه‌ی جدید بازی فوق‌العاده محبوب The Legend of Zelda: Breath of the Wild برای کنسول نینتندو سوئیچ پرده برداشت. حالا طبق شایعاتی تاریخ عرضه‌ی این دنباله، مشخص شده است.

تنها اطلاعاتی که به صورت رسمی تایید شده‌اند، جریان داشتن بازی در همان Hyrule از Breath of the Wild است و اینکه نسخه‌ی جدید، قرار است تجربه‌ی به مراتب تاریک‌تری باشد. طبق گفته‌ی افشاگر معروف یعنی Sabi، که پیش از این دو بازی Deathloop از بتسدا (Bethesda) و Ghostwire Tokyo را پیش از E3 افشا کرده بود، دنباله‌ی Breath of the Wild برای عرضه در سال ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی شده است. البته Sabi افزود که عناوین Zelda، همیشه با تاخیر در تاریخ عرضه رو به رو می‌شوند.

هر چه باشد The Legend of Zelda: Breath of the Wild با تاخیر مواجه شد تا جز عناوین نینتندو سوئیچ هنگام عرضه باشد. این اتفاق برای Animal Crossing: New Horizons هم افتاد و آن بازی که قرار بود در سال ۲۰۱۹ عرضه شود، تا ماه مارس ۲۰۲۰ تاخیر خورد. حتی اگر دنباله‌ی The Legend of Zelda: Breath of the Wild تا سال ۲۰۲۱ عرضه نشود، می‌توانیم به دیدن تریلر گیم‌پلی آن در E3 2020 امیدوار باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید