ناتی‌داگ برنامه‌های بزرگی برای بخش چندنفره‌ی پروژه‌ی خود دارد

۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۵

با این که تا کنون استودیوی ناتی‌داگ اعلام کرده است بازی The Last of Us Part 2 کاملا به صورت تک‌نفره خواهد بود، ولی به نظر می‌رسد این تیم فکرهایی بزرگ برای یک بخش چندنفره در ذهن خود می‌پروراند.

اگر به یاد داشته باشید، بخش چندنفره‌ی بازی The Last of Us را می‌توان تقریبا یک موفقیت برای استودیوی ناتی‌داگ در نظر گرفت. با این حال، برای نسخه‌ی دوم این بازی فعلا خبری از بخش چندنفره نیست و باید به تنهایی و بدون همراهی دوستانتان به تجربه‌ی این بازی بپردازید. اما به تازگی متوجه شده‌ایم که استودیوی سازنده‌ی این بازی در پشت پرده به ساخت یک بخش چندنفره مشغول بوده و به احتمال زیاد نیز این بخش به شدت تجربه‌ای دلنشین را ارائه خواهد داد.

در صفحه‌ی رسمی توییتر یکی از طراحان اصلی بازی The Last of Us Part 2، پیامی منتشر شده است که محتوای آن بر استخدام یک برنامه‌نویس مخصوص بخش‌ چندنفره‌ی بازی‌های ویدئویی دلالت دارد. جمله‌ی صریح این توییت چنین بیان می‌کند:

به ما ملحق شوید….ما جاه‌طلبی‌های بزرگی داریم که به کمک شما باید آنان را به واقعیت تبدیل کنیم.

در قسمت زیر می‌توانید تصویر مربوط به این توییت را مشاهده کنید.

ناتی‌داگ به دنبال یک برنامه‌نویس بخش چندنفره است که به تیم ملحق شود…با ما تماس بگیرید.

با این که هنوز نمی‌توان به صورت قطعی بیان کرد که این بخش چندنفره قرار است که یک بازی جداگانه باشد یا خیر، ولی نمی‌توان احتمال این که این برنامه‌نویس و بخش چندنفره برای بازی The Last of Us Part 2 در نظر گرفته شده باشند را نادیده گرفت. با توجه به نسخه‌ی اول این بازی که بسیار عالی ظاهر شد، چه در بخش تک‌نفره و چه در بخش چندنفره، انتظار می‌رود که در نسخه‌ی دوم نیز شاهد بخش چندنفره‌ی درگیرکننده‌ای باشیم.

بازی The Last of Us Part 2 با توجه به تاخیر تازه‌ی خود در تاریخ ۹ خرداد سال ۱۳۹۹ (۲۹ می ۲۰۲۰ میلادی) به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. شما می‌توانید متن کامل خبر تاخیر این بازی را در این نشانی مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید