تاریخ انتشار بسته‌الحاقی We All Fall Down بازی We Happy Few مشخص شد

۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

تیم سازنده‌ی بازی We Happy Few که در گذشته به معرفی بسته‌الحاقی We All Fall Down برای این عنوان پرداخته بود، امروز تاریخ دقیق انتشار آن را مشخص کرد. همچنین برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این بسته عرضه شده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

We Happy Few از سری عناوین جالب به سبک ترسناک و بقا است که سال گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت و واکنش‌های مثبت و منفی بسیاری را هم به دنبال داشت. سازندگان هم سعی داشته‌اند تا با عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی مختلف به جذابیت بازی اضافه کنند. تاکنون چندین بسته‌الحاقی برای این بازی منتشر شده که محتویات آن‌ها از داستان اصلی بازی جدا بوده‌ است؛ اما ظاهرا در بسته‌الحاقی جدید تحت عنوان We All Fall Down، تغییرات مفصلی در بخش اصلی رخ خواهد داد. قابل ذکر است که دو استودیوی کامپولشن گیمز (Compulsion Games) و گیرباکس (Gearbox) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را برعهده داشته‌اند.

بسته‌الحاقی We All Fall Down در تاریخ ۲۸ آبان ۱۳۹۸ (۱۹ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) با قیمت ۷٫۹۹ دلار در دسترس قرار خواهد گرفت. در صورت دریافت اخبار بیشتر در خصوص این بسته‌الحاقی، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید تریلر مربوط به این بسته را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید