Operation جدید بازی Rainbow Six Siege امروز برروی سرورهای آزمایشی منتشر خواهد شد

۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

چند روز پیش، از آخرین Operation بازی Rainbow Six Siege در سال جاری پرده‌برداری و نام آن، مشخص شد. حالا جزئیات بیشتری از Shifting Tides منتشر شده است که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم.

در آخر هفته‌ای که گذاشت، شاهد برگزاری رویداد Rainbow Six Siege Pro League بودیم که در آن، یوبی‌سافت (Ubisoft) رسما از Shifting Tides، آخرین Operation سیزن پس سال چهارم این بازی رونمایی کرد. با اینکه تاریخ عرضه‌ی دقیق این Operation اعلام نشد، با این حال این Operation قرار است امروز برروی سرورهای آزمایشی بازی، منتشر شود.

Shifting Tides دو اپراتور جدید با ابزار خاص خودشان و همچنین یک نقشه‌ی تازه را به بازی اضافه می‌کند. The Attacker از هند، نام یکی از اپراتورها است که همراه با یک Sniper Rifle می‌تواند موانع و دیوارهای بدون حفاظ سوراخ کند. اسلحه‌ی این اپراتور همچنین قادر به شلیک گلوله‌های انفجاری است. Wamai از کنیا، نام اپراتور دیگر است که ‌می‌تواند با پرتاب گجت‌هایی، نارنجک دشمنان را به سمت آن جذب و درجا منفجر کند. نقشه‌ی جدید بازی در واقع بازسازی نقشه‌ی Theme Park است. با عرضه‌ی این آپدیت، قیمت اپراتورهای Hibana ،Echo ،Dokkaebi ،Vigil ،Zofia ،Nomad و Kaid در بازی کاهش خواهد یافت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید