کوجیما ۲ جایزه‌ی The Japanese Guinness World Records را دریافت کرد

۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

آقای هیدئو کوجیما ۲ جایزه‌ی بزرگ جهانی را به عنوان کارگردان بازی‌های ویدئویی که بیشترین تعداد دنبال‌کننده (Followers) را در شبکه‌های مجازی اینستاگرام و توییتر دارد، دریافت کرد و نام خود را در لیست جهانی این جوایز ثبت کرد.

بدون شک، یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های تاریخ بازی‌های ویدئویی توسط آقای هیدئو کوجیما ساخته شده است و سری Metal Gear Solid بدون ایشان، لطفی برای بازی‌بازان ندارد. اکنون که بازی جدید او یعنی Death Stranding نیز منتشر شده است، یکی از مراسم‌های کشور ژاپن، ۲ جایزه‌ی جالب را به نام ایشان به ثبت رسانده است. جایزه‌ی مذکور The Japanese Guinness World Records (جایزه‌ی گینس ژاپنی) نام دارد که در ۲ حیطه‌ی مختلف، جایزه‌ای را به آقای کوجیما اهدا کرده است.

جالب است که بدانید در میان تمام کارگردان‌های مختلف در جهان بازی‌های ویدئویی، آقای کوجیما بیشترین دنبال‌کننده را در فضای مجازی دارد. ابتدا به سراغ شبکه‌ی مجازی اینستاگرام برویم. در زمان اهدای جایزه، آقای کوجیما بیش از ۸۸۸۵۳۹ دنبال‌کننده در این شبکه داشت که بالاترین رکورد یک کارگردان بازی‌های ویدئویی است.

از طرفی دیگر، وضعیت در شبکه‌ی مجازی توییتر نیز به همین منوال است. آقای کوجیما بیش از ۲۸۱۳۳۸۵ دنبال‌کننده در توییتر دارد که این مورد نیز باعث اهدای جایزه‌ای مستقل از طرف مراسم The Japanese Guinness World Records شد.

در قسمت زیر می‌توانید توییت رسمی استودیوی آقای کوجیما را مبنی بر دریافت این جوایز مشاهده کنید.

برای مشاهده‌ی تصویر به اندازه‌ی اصلی، برروی آن کلیک کنید

بدین واسطه، شاید بازی Death Stranding نتوانست همان قدر که سری Metal Gear Solid موفق بود، خوب ظاهر شود، ولی حداقل اگر جوایز احتمالی که این بازی در مراسم‌های مربوط به بازی‌های ویدئویی دریافت می‌کند را نادیده بگیریم، ۲ جایزه‌ی مستقل برای این کارگردان به ارمغان آورده است.

بازی Death Stranding در حال حاضر برای پلی‌استیشن ۴ و در تاریخ نامشخصی از تابستان ۲۰۲۰ برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را به زودی در وب‌سایت گیمفا مطالعه کنید. البته اگر تمایل دارید، می‌توانید نقدها و نمرات منتشر شده از این بازی را در این نشانی مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید