گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار بازی واقعیت مجازی Boneworks مشخص شد + تریلر

۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

Boneworks یک بازی به شدت مورد انتظار مبتنی بر فیزیک است که بسیاری از افراد آن را یکی از مهم‌ترین عناوین واقعیت مجازی می‌دانند. ساخته‌ی استرس لول زرو (Stress Level Zero) برروی پلتفرم‌های واقعیت مجازی فوق العاده به نظر می‌رسد و گیم‌پلی آن‌ نیز بسیار جذاب و تحسین برانگیز است. حال این استودیو به تازگی تاریخ انتشار بازی خود را رسماً اعلام کرده است.

همان‌طور که در تریلر مشاهده خواهید کرد، توسعه دهندگان Boneworks در حال انجام کار‌های بسیار جالبی هستند. همان‌طور که پیش‌تر گفته شد، این عنوان مبتنی بر فیزیک است و به همین خاطر، شما می‌توانید با موارد بسیار زیادی تعامل داشته باشید و نبرد‌های منحصر به فردی را تجربه کنید. ساخته‌ی استرس لول زرو علاوه بر ارائه‌ی یک بخش داستانی، بخش‌هایی دیگری نظیر Physics Sandbox و Battle Arena نیز دارد.

با این‌که زمان زیادی از عرضه‌ی پلتفرم‌های واقعیت مجازی گذشته است، اما هنوز هم بسیاری از افراد نسبت به این تکنولوژی ذهنیت خیلی خوبی ندارند و آن را یک پلتفرم قوی برای تجربه‌ی بازی‌های ویدئویی نمی‌دانند. حال با توجه به نمایش‌های Boneworks، ممکن است این عنوان بتواند افراد بیشتری را به سمت تجربه‌ی واقعیت مجازی سوق دهد.

بازی Boneworks در تاریخ سه شنبه ۱۹ آذر ماه ۱۳۹۸ (۱۰ دسامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید