تاریخ انتشار نسخه‌های کنسولی Where the Water Tastes Like Wine مشخص شد

۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

همان‌طور که مطلع هستید، تاکنون به‌روزرسانی‌های فراوانی برای بای Where the Water Tastes Like Wine منتشر شده و بسته‌الحاقی Gold Mountain نیز برای آن در دسترس قرار گرفته است. اما با این وجود، بازی Where the Water Tastes Like Wine فروش مناسبی را تجربه نکرده و اکنون استودیوی دیم بالب گیمز (Dim Bulb Games)، توسعه‌دهنده‌ی این بازی، تاریخ انتشار نسخه‌های کنسولی آن را رسما مشخص کرده است که احتمالا فروش آن را بهبود یابد.

اما داستان این بازی در ایالات متحده روایت شده و بازی‌بازان را به ماجراجویی و سفرهای شگفت‌انگیزی در سراسر آن فرا می‌خواند. همچنین به‌روزرسانی‌های جدید این بازی، بسیاری از مشکلات آن را رفع کرده و محتویات اضافه‌ی Tall Tales، تعداد ۱۵ داستان جدید را به همراه بهبودهایی در بخش Quality of Life این بازی، به آن اضافه کرده است.

اما از این موضوعات که بگزریم، استودیوی دیم بالب گیمز تاریخ انتشار نسخه‌های کنسولی این بازی را دوشنبه، ۱۱ آذرماه ۱۳۹۸ (۲ دسامبر ۲۰۱۹ میلادی) اعلام کرده که شامل اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ می‌شود. اما بازی Where the Water Tastes Like Wine در زمان انتشار، دارای مشکلاتی از نظر اجرا برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی بود و مشاهده‌ی عملکرد فنی آن برروی کنسول‌های نسل جاری نیز در نوع خود جالب خواهد بود. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از نشانی قرار گرفته، مطالعه نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید