Metal Gear Solid 4 هم‌اکنون از طریق شبیه‌ساز RPCS3 برروی رایانه‌های شخصی قابل بازی است

PC ، اخبار ، اخبار بازی ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۵

بازی Metal Gear Solid 4 از عناوین زیبا و ماندگار کنسول پلی‌استیشن ۳ در نسل هفتم محسوب می‌گردد. در ماه آگست سال جاری میلادی، تیم کوچکی توانست این بازی را با استفاده از شبیه‌ساز RPCS3 برروی رایانه‌های شخصی اجرا نماید. اجرای بازی با استفاده از این شبیه‌ساز در ابتدا با مشکلاتی همراه بود، اما حال پس از گذشت سه ماه ایرادات این عنوان برطرف شده‌اند و هم‌اکنون بازی Metal Gear Solid 4 از طریق شبیه‌ساز RPCS3 برروی رایانه‌های شخصی قابل بازی است.

علاوه بر این، عملکرد فنی بازی به طور قابل ملاحظه‌ای بهبود یافته است و این عنوان به خوبی در کیفیت ۴K خود را نشان می‌دهد. نرخ فریم بازی در اکثر قسمت‌ها  ۶۰ فریم بوده و همچنین، در این نسخه از شبیه‌ساز RPCS3 برخی از مشکلات و باگ‌های بازی Metal Gear Solid 4 برطرف شده است. حال بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی می‌توانند به طور کامل از Metal Gear Solid 4 لذت برده و بازی را با کیفیت بسیار بهتری از نسخه‌ی پلی‌استیشن ۳ تجربه نمایند. لازم به ذکر است که برای اجرای این بازی به شبیه‌ساز RPCS3 و آخرین به‌روزرسان نرم‌افزار پلی‌استیشن ۳ نیاز خواهد بود.

شما می‌توانید ویدئوی اجرای بازی Metal Gear Solid 4 برروی رایانه‌های شخصی از طریق شبیه‌ساز RPCS3 را در قسمت زیر مشاهده و یا دریافت نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(31 رای, میانگین آرا 8٫45 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید